Сентября 2020 Октября 2020
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Новини Колегіуму №11

Еще статьи...
Pojejna_1

 

«Хліб – всьому голова» всім відоме українське прислів’я. В ньому закладена вікова мудрість українського народу, який завжди приділяв хлібу велику повагу.

Літо – напружена пора як для хліборобів, так і для співробітників Служби порятунку.

Жнива є причиною особливої турботи, бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим.

Від того, як буде вирощений і збережений урожай, безпосередньо залежить добробут громадян. Уберегти хліб від пожеж – задавання для всіх громадян.

Загрозливу обстановку для нового врожаю створюють спекотна погода, сухі хліба, несправний стан деяких хлібозбиральних агрегатів, а також людська недбалість та безвідповідальність. Тому у цей напружений період, аграріям, рятувальникам та усім громадянам необхідно об’єднати зусилля, аби не допустити вогонь на полях та у місця зберігання врожаю, забезпечити населення хлібом та до зернини зберегти вирощене.

Шановні громадяни, наголошуємо!

У період збирання врожаю категорично забороняється:

-      палити біля хлібних масивів;

-      розкладати багаття на полях та поблизу них;

-      спалювати стерню, післяжнивні залишки;

-      полювати неподалік ланів;

-      допускати проїзд чи стоянку техніки, окрім спеціально обладнаної, ближче, ніж 100 метрів від хлібних масивів;

-      встановлювати туристичні намети ближче 100 метрів від поля;

-      під час жнив ходити по перекритим тимчасовим дорогам та стежками.

Дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду пожежних-рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння.

Хліб – наше загальне добро та багатство. Аби праця невтомних рук наших сельчан, їхні важкі жнивні будні увінчалися гідним результатом – багатим урожаєм, не зневажайте на застереження рятувальників.

Сурове дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожного громадянина.

Акція «Молодь за здоров’я»

З 11 по 29 листопада  учні колегіуму взяли участь в обласній акції «Молодь за здоров’я». Метою акції було пропагування здорового способу життя, превентивне виховання школярів.

В ході акції  проведено комплекс цікавих спортивно-масових заходів: «Веселі старти» в 3 класах, змагання» Козацький гарт» в 5-11 класах.

На тренінгу «Ні, шкідливим звичкам» учні 9-10 класів розбирались в причинах, що спонукають людини до зловживання алкоголем, наркотиками та обговорювали способи протидії цім шкідливим звичкам.

Учні 5-6, 7-8 із задоволенням взяли участь у квесті «Здоровий спосіб життя». Переможцями стали команди 6-А та 8-А класів.

Традиційна, щорічна виставка фотогазет «Сімейний рецепт здоров’я», яка проходе в межах шкільного конкурсу «Здорова родина – здорова країна», була цікавою та змістовною. Класні колективи представили на конкурс різноманітні  фото-презентації. У виставці взяли участь  «рецепти здоров’я» від сімей: Лазуренко (2-А), Камишних (2-А), Морозових (2-Б), Третьякових (2-В), Носенко (3-А), Гукасян (4-Б), Радкевич (4-Б), Лось (4-Б), Кукузи (4-Б), Шамрай (4-Б), Григорук (4-Б), Данчуків (6-Г), Шептухи (6-Г), Шербачук (6-Г). Найбільш усього відповідали тематиці та були естетично оформлені роботи родини Третьякових (І місце), Носенко (І місце), Данчуків (І місце), Морозових (ІІ місце), Гукасян (ІІ місце), Лазуренко (ІІІ місце), Камишних (ІІІ місце), Кукузи (ІІІ місце)

Колегіанти розуміють, що стан здоров’я залежить від стану зовнішнього середовища, своє ставлення до цього питання вони показали у творчих роботах «Чорнобильська палітра»  Переможці: Степанова Майя (5-Б), Мільшина Софія (7-А), Павлова Аліна (7-А), Бирса Ірина (8-А), Соколова Єлизавета (10-А), Махно Аліса (8-Б) взяли участь у міському конкурсі малюнку.

Комплекс заходів, що були проведені в ході акції «Молодь за здоров’я», сприяли формуванню у колегіантів  позитивної мотивації до  здорового способу життя.


Заступник директора з виховної роботи  І.В. Іващенко.

 

Тиждень захисника України

З 07 по 11 жовтня 2019 року в колегіумі проходив Тиждень захисника України, який був націлений на  розвиток в учнів патріотичних почуттів та відповідальності  за свою Батьківщину. Він розпочався з загальношкільної  благодійної акції «Для тебе, мій захисник». В ході акції були зібрані подарунки та солодощі для воїнів ООС. Всі колегіанти взяли активну участь в акції.

Під час тижня проведені «уроки мужності», години спілкування, цікаві зустрічі. В гостях у колегіантів побував отаман Січового полку Українського козацтва Пойменов О.Е., волонтер Губа Тетяна.

Учні 11 класів взяли участь у міському заході на базі в/ч «Один день в армії».  Юнаки та дівчата ознайомилися із особливостями військової служби, спробували розбирати і збирати автомати, покоштували «солдатської каші».

Активно пройшла акція «Лист солдату». Малюнки, листівки із щирими привітаннями  були передані через волонтерів  військовослужбовцям. Найактивніші учасники акції учні 10-А та 11-Б класів.

Заступник директора   І.В. Іващенко

Канікули в дитячому закладі відпочинку «Світанок»

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Тому літній пришкільний заклад відпочинку має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я. Саме таким закладом відпочинку є наш «Світанок».

ДЗВ «Світанок» у цьому році це – 180 дітей, 12 вожатих і 14 вихователів, 7 загонів.

Вся виховна робота була  спрямована на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, цікаво провести час.

Кожен день був насиченим. Починався він з ранкової зарядки та організаційної лінійки, закінчувався підведенням підсумків на засіданні дитячої ради закладу відпочинку Цікаві заходи не залишили нікого байдужими. Найяскравіші з них були :  свято відкриття ДЗВ «Світанок» -  «Щасливе дитинство», розважальне шоу «Міс і містер «Світанок», «День творчості», «Мандрівка по спортивним станціям», «День вожатих», «День англійської мови», екскурсії до краєзнавчого музею та «Ягідну країну». Протягом зміни були проведені спортивні змагання з футболу та «піонерболу», «Веселі старти», багато різноманітних творчих конкурсів.

Закриття закладу відпочинку проходило яскраво та весело. Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах та іграх, співали пісні, танцювали. В кінці свята відбулося  нагородження переможців конкурсів «Кращий загін», «Кращий вожатий», переможців  творчих конкурсів та змагань, які були проведені в нашому закладі відпочинку.

Відпочинок у ДЗВ «Світанок» сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси, нові події. Режим дня гармонійно поєднував відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.

viber_image_2019-06-03_22-37-27viber_image_2019-06-04_01-02-35

 

Організатор культурно-масової роботи ДЗВ «Світанок»  Богуш Ю.О.