Декабря 2020 Января 2021
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Новини Колегіуму №11

Еще статьи...

Заходи з безпеки життєдіяльності

З метою запобігання дитячого травматизму, загибелі дітей на пожежах та в інших надзвичайних ситуаціях, в колегіумі з 30 листопада по 3 грудня проведено ряд профілактичних заходів: в 10-11 класах - «Уроки безпеки» з використанням відео матеріалів «Дії в надзвичайних ситуаціях», в 5-8 класах - години спілкування «Як запобігти травматизму»,  в 1-4 класах  - бесіди «Правила пожежної безпеки».

Учнями 5-9 класів оформлені колажі «Життя без травматизму».

Для учнів і батьків  на сайті колегіуму розміщено інформаційне повідомлення з питань надзвичайних ситуацій та поради  «Як зберегти дітей від біди».

Бажаємо всім безпечного життя!

BJD1 BJD2 BJD3 BJD4

Акція «Молодь за здоров’я»

З 09 по 27 листопада  учні колегіуму взяли участь в обласній акції «Молодь за здоров’я». Метою акції було пропагування здорового способу життя, превентивне виховання школярів.

В ході акції  в 3-4 класах проведені  цікаві спортивно-масові заходи «Ми всі – дружна спортивна родина».

На пропагування занять фізичною культурою і спортом був спрямований конкурс малюнків на олімпійську тематику. Участь учнів була активною. Переможцями стали: Гукасян Діана (5-Б), Рахманова Анастасія (7-В), Скрипник Олександр (4-Б), Романова Марія (3-В), Третьяков Кирило (3-В).

Формуванню позитивної мотивації щодо здорового способу життя сприяли  години  спілкування, які проводили під час акції класні керівники:  Ревіна В.І. (6-А) «За здоровий спосіб життя»,  Чуб Г.І. (7-А) «Здоров’я в наших руках», Крайняк Н.І. (11-А, «Зроби свій вибір на користь здоров’я», Малікова К.В. (2-А) «Що таке здоров’я» та інші.

Традиційна, щорічна виставка фотогазет «Сімейний рецепт здоров’я» була цікавою та змістовною. Класні колективи представили на конкурс різноманітні  фото-презентації. У виставці взяли участь  «рецепти здоров’я» від сімей: Чагодаєвих (1-А),  Рахманових (1-В), Галстян (1-В), Пайос (1-В), Богомол (1-В),  Вівташ (1-В), Жевжик (1-В), Гаркавенко (1-В), Литвин (2-Б), Камишних (3-А), Шибко (3-А), Фурсових (3-В), Реви (6-Б),  Носенко (4-А), Хорунжих (9-А), Карнаух (9-Б), Бородіних (11-Б).  Найбільш усього відповідали тематиці та були естетично оформлені роботи родини Носенко, Пайос, Литвин, Фурсових. Серед  «рецептів здоров’я» класної родини переможцем стала фотогазета 3-Б класу. Цікава за змістом, естетично оформлена, відповідала тематиці.

Учні 1-4 класів взяли активну участь в проекті «Здоровим бути здорово». Змістовні колажі, які оформили учні, показали, що наші молодші школярі знають як зберегти своє здоров’я. Переможцями стали учні 2-Б, 3-Б, 3-В класів. Оригінально були оформлені роботи 1-В, 4-Б та 3-А класів.

Робота  з валеологічного виховання колегіантів ведеться у тісній співпраці з  медичним працівником колегіуму. Під час акції медична сестра  Папка Г.Г. провела в 1-4 та  5-7 класах бесіди «Малюки за здоровий спосіб життя», «Здорове харчування», «Вплив шкідливих звичок на організм молодої людини».

Колегіанти розуміють, що стан здоров’я залежить від стану зовнішнього середовища, своє ставлення до цього питання вони показали у творчих роботах «Чорнобильська палітра».  Найактивнішими учасниками конкурсу стали учні 3-В, 1-В, 4-Б та 5-А класу.

Комплекс заходів, які були проведені в ході акції «Молодь за здоров’я», сприяли активізації превентивного виховання колегіантів, формуванню у них позитивної мотивації на здоровий образ життя.


Заступник директора з виховної роботи  І.В. Іващенко

 

Zd1 Zd2 Zd3 Zd4

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ШКІЛЬНОГО КОНКУРСУ ФОТОГАЗЕТ

«Сімейний рецепт здоров’я- 2020»

родини:

Носенко 4-А,

Пайос 1-В,

Литвин 2-Б,

Фурсових 3-В;


колектив 3-Б класу.


Дякуємо за участь родини:

Чагодаєвих (1-А),  Рахманових (1-В),

Галстян (1-В), Богомол (1-В),  Вівташ (1-В),

Жевжик (1-В), Гаркавенко (1-В),

Камишних (3-А), Шибко (3-А), Реви (6-Б),

Хорунжих (9-А),Карнаух (9-Б),

Бородіних (11-Б.)


Оргкомітет конкурсу

Photo

Посвята в колегіанти

З 11 по 13 листопада в колегіумі відбулася урочиста посвята першокласників у колегіанти. В умовах карантину це були три окремі для кожного класу свята. «Королева знань» разом із «Науками» розповіли учням про те яким повинен бути справжній колегіант, «перевірили» готовність першокласників до отримання такого почесного звання як колегіант. Учні надали клятву на вірність колегіуму, вперше заспівали Гімн колегіуму, отримали значок колегіанта, Пам’ятку з символами колегіуму та «горішок знань», як побажання успішного навчання в нашому закладі.

Все Велике колегіантське братство вітає першокласників з посвятою в колегіанти.

Учнівська рада колегіуму дякує за участь у проведенні свята учениць: Шевченко Анастасії, Лещенко Дар’ї, Махно Алісі, Фінько Вікторії, Григорук Вікторії, Ткаченко Арині, Казак Вірі, Красніковій Таїсії.

P1 P2 P3 P4 P5 P6

Poj23