Ноября 2018 Декабря 2018
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Новини Колегіуму №11

Еще статьи...

«Конвенція про права дитини»

 

15.12.2016 н.р. було проведено заняття ШПЗ для учнів 5-х класів щодо висвітлення питання про основні права дитини згідно з Конвенцією ООН. На цьому просвітницькому занятті соціальний педагог запропонувала до перегляду фільм та презентацію з подальшим обговоренням, метою якого було ознайомити дітей зі змістом статей Конвенції про права дитини, сприяти усвідомленню власних прав та основних потреб дитини.

ШПЗ «Правила дорожнього руху»

18.01.2017 н.р.

 

Січень в колегіумі №11 був присвячений місячнику на тему «Увага! Діти на дорозі» і тому для учнів 5-6-х класів була організована зустріч з інспекторами з технічного нагляду ВДАІ з обслуговування м. Новомосковська та району лейтенантами міліції Григоряном А.Е. та Малюком А.В. Профілактична бесіда мала за мету – через інтерактивну вправу ознайомити дітей з грамотним пересуванням пішоходу по відношенню до транспортного руху, запобігти травматизму та нещасних випадків на дорозі. По завершенню заняття кожний бажаючий міг задати додаткові запитання.

 

Соціальний педагог Арзуманян К.К.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ  ДЕНЬ  МОВ  У  КОЛЕГІУМІ №11

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

Це свято відзначається щорічно, починаючи з 2001 року, тому в цьому році ювілей  свята – 15 років!

У колегіумі до  Європейського дня мов було випущено стінні газети, присвячені культурі та

мовам європейських країн.

Учні 4-5 класів переглянули мультфільми англійською мовою, а учні старших класів показали свої знання про європейські мови під час проведення вікторин.

ewro01ewro02ewro03

Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Робота з попередження дорожньо–транспортного травматизму              стає особливо актуальною у вересні, коли учні починають ходити до школи. Рух вулицями міста, користування міським транспортом може бути небезпечним. З метою попередження травматизму дітей щороку в колегіумі проходе місячник «Увага! Діти на дорозі!». В цьому році під час місячника всі класні керівники провели бесіди, інструктажі, години спілкування з правил дорожнього руху.

Свої знання «законів вулиць» учні початкових класів показали на заняттях об’єднання «Пізнайко». Члени шкільного загону ЮІР допомогли у проведенні вікторин, конкурсів та театралізованого виступу.

Учні 5-6 класів зустрілися з Папазовим І.С. та Григоряном А.Е., інспекторами з технічного нагляду відділу ДАІ з обслуговування міста Новомосковська та району.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» завершений. Члени творчої групи з проведення місячнику сподіваються, що, як і в минулому році, травматизму на дорозі серед учнів колегіуму не буде.

 

Заступник директора з виховної роботи  Іващенко І.В.

 

Останній дзвоник-2016

 

27 травня  для учнів колегіуму пролунав останній дзвоник, сповіщаючи про закінчення занять і початок літніх канікул.

На урочистій лінійці були присутні почесні гості:

- Грудська Оксана Костянтинівна ─ начальник загального відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради;

- Гутарова Наталія Володимирівна ─ Голова батьківського комітету школи.

- Дробот Валентина Василівна – методист Новомосковського методичного кабінету.

Директор колегіуму, Третьякова Тетяна Миколаївна,  вручила похвальні листи відмінникам навчання,  учням 2-4 класів.

Вихованці ансамблю бального танцю «Браво» вітали учнів прекрасними танцювальними композиціями в стилях «Джайв», «Самба» і «Джаз».

Востаннє дзвоник прозвучав для 43 випускників колегіуму.

Все Велике колегіантське братство проводжало їх  у доросле самостійне життя, бажаючи успіхів у майбутті.

IMG_1483IMG_1484IMG_1485

 

 

 

 

Луценко Т.М.                                   педагог-організатор