Мая 2021 Июня 2021
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Новини Колегіуму №11

Еще статьи...
Den_OP

Тиждень протидії булінгу

З 14 по 18 вересня в колегіумі пройшов тиждень протидії булінгу, метою якого було формування в учнів толерантного ставлення до оточуючих, укріплення дружніх взаємин в класних колективах. Під час тижня учні 7-11 класів переглянули  та обговорили відеофільми Ніка Вуйчича про булінг, 5-6 класи свій погляд на ситуації цькування у дитячому колективі показали в плакатах «Разом проти булінгу». Молодші школярі взяли участь у флеш-мобі «Наш дружний клас».

Соціальним педагогом оформлений інформаційний куточок «Стоп, булінг»» та  «Куди звертатися, якщо ти став  жертвою або свідком булінгу».

Учні 10-11 класів оформили буклети »Булінгу, ні!» та «Як не стати жертвою булінгу». Ці буклети вони розповсюджували серед учнів 5-9 класів.

Во всіх класах пройшли години спілкування та тренінги, на яких учні разом з класним керівником або з практичним психологом  обговорювали питання пов’язані з міжособистісними взаєминами в колективі, говорили про доброту і толерантність, про дружбу.

Для батьків учнів практичним психологом розроблені поради  «Як захистити дитину від булінгу». Матеріали розміщені на Viber в групах батьків кожного класу.

Buling_1 Buling_2

Buling_3 Buling_4

Дніпропетровській області 89 років

В колегіумі пройшов тиждень, присвячений 89 річниці створення Дніпропетровської області. Під час тижня проведені цікаві години спілкування, віртуальні подорожі, які сприяли поглибленню знань учнів про Дніпропетровщину. З метою ознайомлення учнів з історією становлення і розвитку нашої області 5-6 класи взяли участь у презентації краєзнавчо-пошукового проекту «Природні перлини Дніпропетровщини», 7-8 класи – «Архітектурні та історичні пам’ятки Дніпропетровщини», 10-11 класи – «Видатні земляки». Молодші колегіанти малювали  «Сім чудес Дніпропетровщини». Заходи був цікавими, діти отримали багато нової  і корисної інформації.

Dni1 Dni2 Dni3 Dni4 Dni5

Слава Героям!

Під таким гаслом з 15 по 19 лютого в колегіумі пройшли  заходи до Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тиждень почався покладанням квітів до меморіалу воїнам, що загинули під час військових дій в Афганістані.

Вчителі історії Поляков С.Я. та Ревіна В.І.  провели в 9-11 класах «уроки пам’яті», присвячені історичним подіям, що відбувалися в Україні у листопаді 2013 - лютому 2014 років з використанням документальних відеоматеріалів. Поляков С.Я. вручив учням 10-х класів посвідчення  призовника.  В 7-8 класах обговорення  історичних подій проходило в шкільній історико- краєзнавчій галереї. Керівник галереї Ревін В.І. провела екскурсії для  учнів за темою «Революція гідності».

В 5-6 класів класні керівники провели години спілкування присвячені військовим, які виконували свій обов’язок в Афганістані.

Бібліотекарем Сосненко Г.І. в шкільній бібліотеці були зроблені виставки літератури, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні та дню виведення радянських військ з Афганістану.

Gid1 Gid2 Gid3 Gid4 Gid5

Лист Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України

у Дніпропетровській області від 14.12.2020 р. №1034


Щороку, з настанням Новорічних та Різдвяних свят рятувальники попереджують населення про безпеку, аби святкування не перетворилось на непоправну трагедію. За багаторічною статистикою пожеж, що виникають у житловому секторі в час Новорічних свят, головною причиною залишається недотримання елементарних правил безпеки та людська недбалість.

Частішають випадки гибелі дітей із-за неуважності батьків до безпеки власних дітей. Звертаючись до батьків варто нагадати не залишати дітей без нагляду. Обов’язково навчайте дитину, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях. Вдома сховайте сірники, легкозаймисті рідини та небезпечні предмети.

В святковий час теж необхідно дотримуватись правил безпеки, як дітям так і дорослим.

Найбільшою загрозою виникнення пожежі у помешканні є новорічна ялинка. Тож, радимо дотримуватись елементарних правил безпеки:

Ялинку слід розмістити на стійкій основі: на підставці, в посудині з піском, так, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення.

Встановити ялинку потрібно якнайдалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню (камінів, газових плит).

Хвоя та сосна легкозаймиста! Для прикрашання ялинки застосовуйте електричні гірлянди тільки заводського виготовлення. Лампи гірлянди закріплюйте надійно. При падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі.

Обов’язково перевірте справність електричного проводу та його ізоляцію. Якщо ви помітили несправність гірлянди або з’явилося миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання проводу – негайно вимкніть її.

Не прикрашайте ялинку, паперовими, легкозаймистими іграшками та прикрасами. Особливо не використовуйте вату, свічки, бенгальські вогні.

Не залишайте без нагляду дітей поряд з ялинкою. Стежте, аби дитина не торкалась увімкнених ламп, блоків живлення гірлянди, розеток та з’єднань. Не дозволяйте самостійно вмикати електричну гірлянду дитині.

Під час свят, для урізноманітнення свого святкового настрою населення полюбляє використовувати різні піротехнічні вироби, а саме бенгальські вогні, петарди, хлопавки, феєрверки, ракети та інші.

Пам’ятайте! Такі розваги є небезпечними. Ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих. Не дозволяйте дітям користуватись піротехнічними виробами.

Аби свята принесли вам тільки радість, дотримуйтесь правил ,які зможуть вберегти вас від ймовірної трагедії.

Пам’ятайте, у разі виникнення будь-якої ситуації телефонуйте до Служби порятунку «101»!