Сучасний колегіум

Октября 2017 Ноября 2017
По Вт Ср Че Пя Су Во
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Пізнайко

Книга – наш вірний друг і порадник

З метою розкриття дітям значення книги, ознайомлення з історією створення книг, формування інтересу до читання,  виховання любові і бережливого ставлення учнів до книги, як до джерела знань, мудрого порадника в житті, розвитку пізнавальних інтересів школярів, розширення  їх кругозору, 16 березня для учнів 3-4 класів відбулося засідання  в ітелектуальному об'єднанні “Пізнайко” на тему “Книга – наш вірний друг і порадник”.

Зустріч проходила в декілька турів у формі гри-вікторини, де учні пригадали різноманітні казки і улюблених казкових героїв, розповіли багато висловів, прислів'їв і приказок про книгу, склали пам'ятки правил користування і поводження з книгою, після чого кожен клас цікаво презентував свою роботу.

Відвідавши історичну сторінку, учні дізналися, як створюються книги, який шлях пройшла книга до того, як стала виглядати сучасно.

Завершилася вікторина туром під назвою “Книголюб”, завдяки якому діти підвели підсумок того, що вони дізналися на засіданні інтелектуального об'єднання “Пізнайко”. P3168280

 

 

 

Луценко Т.М.                                             педагог-організатор

Подорож до країни Ввічливості і Доброти

 

З метою формування в учнів уявлення про ввічливу людину, сприяння засвоєнню правил ввічливої поведінки, з метою самовдосконалення та самовиховання, навчання дітей  володінню культурою спілкування з друзями, однокласниками, рідними,  20 лютого для учнів 1-2 класів відбулося засідання в інтелектуальному об'днанні “Пізнайко”, протягом якого діти здійснили подорож до країни Ввічливості і Доброти.

Як потрапити до цієї країни, дітям допоміг дізнатися лист професора Будь Ласки, в якому було написано,  які завдання під час подорожі їм потрібно виконати, щоб знайти чарівний ключ від золотих воріт країни Ввічливості і Доброти.

Діти зупинялися на різних станціях і з задоволенням виконували запропоновані завдання: складали словничок чемної людини, зазирнули у книгу “Гарної поведінки”, зіграли у гру “Так чи ні” з Королевою Чистоти, зібрали скриньку народної мудрості, доповнивши прислів'я про ввічливість і вихованість.

З легкістю виконавши всі завдання на своєму шляху, діти отримали винагороду – чарівний ключ від країни Ввічливості і Доброти, що допоміг маленьким мандрівникам стати її повноправними жителями. Учениці 1-В класу, Лебеденко Софія і Ліщинська Каміла, привітали дітей  з цією визначною подією, заспівавши пісню “Дорогою добра”.

Активна участь школярів у заході показала розуміння дітьми того, що доброзичливість і повага, які виражаються у чемній і вихованій поведінці, є основою добрих стосунків між людьми.

 

P2208191P2208194

 

 

Луценко Т.М.                                     педагог-організатор

Засідання інтелектуального об′єднання «Пізнайко»

 

З метою розширення знань учнів про жанри усної народної творчості,  розвитку зв’язного мовлення, творчої уяви, почуття гумору, виховання любові до рідної мови, народних традицій, заохочення до спілкування українською мовою, 27 лютого для учнів 3-4 класів в Новомосковському колегіумі № 11 відбулося засідання інтелектуального об′єднання «Пізнайко» на тему «Скарби українського фольклору», присвяченого міжнародному дню рідної мови.

Учні з задоволенням зазирнули до фольклорної скарбнички і ознайомилися з такими надбаннями усної народної творчості як прислів′я і приказки, забавлянки, загадки, скоромовки, мирилки, лічилки, народні ігри з примовками, легенди, широке різноманіття пісень: колискові, історичні, жартівливі, календарно-обрядові.

Протягом заходу діти приймали активну участь в грі «Продовж прислів′я», конкурсі на краще виконання скоромовок, відгадували загадки. Дуже сподобалася дітям жартівлива народна пісня «Грицю, Грицю, до роботи…» у виконанні учнів 3-Б класу, Фролової Катерини і Полоси Григорія.

Активну участь у підготовці і проведенні засідання в інтелектуальному об′єднанні «Пізнайко» взяли Скрипніков Олексій і Скляр Олександра, учні 9-Б класу.

 

Луценко Т.М.                              педагог-організатор