Марта 2019 Апреля 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Велике колегіанське братство

Засідання учнівської ради колегіуму

 

3 жовтня відбулося засідання учнівської ради колегіуму, на якому були підведені підсумки участі класних колективів в місячнику “Новомосковськ – мій рідний край”. За активну участь в акціях “Турбота”, “Вчитель ветеран”, КТС “Веселий ярмарок”, які проходили в межах місячника класним колективам 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б, 9-Б, 9-В, 10, 11-А, 11-Б класів була оголошена подяка.

Стосовно проведення в колегіумі місячника про дотримання законодавства про отримання середньої загальної освіти активістами було вирішено, членам “Навчальних” комісій і комісій “Дисципліни і порядку” 5-11 класів проводити рейди “Урок”, “Зовнішній вигляд”, “Живи книго!”, “Культура поведінки в їдальні”, “Якість чергування” і випускати інформаційні “Блискавки” за результатами цих рейдів.

Також на засіданні учнівської ради обговорювалося проведення в колегіумі тижня “Захисникам України”, протягом якого вирішили провести наступні заходи: конкурс привітальних плакатів серед колективів 1-2 класів, свято “Козацькі забави” для учнів 3-4 класів, зустріч 5-6 класів з отаманом січового полку українського козацтва, Поймьоновим Олегом Едуардовичем, урок мужності “Простим Героям – честь і слава!” для учнів 7-8 класів з воїном АТО, майором 25-ої бригади ПДВ, Фроловим Олександром Володимировичем і спортивне свято “Сильні, мужні і кмітливі” для хлопців 9-11 класів.

 

PA037808PA037810

 

 

Луценко Т.М.                                                 педагог-організатор

Засідання учнівської ради колегіуму

від 21.01.2016.

 

21 січня, відбулося засідання учнівської ради колегіуму, на якому активісти шкільного самоврядування обговорювали організацію і проведення вечора-зустрічі з випускниками минулих років.

Подробнее...

Школа “Лідер”

“Будуємо рівноправні стосунки”

 

З метою формування поняття такої важливої соціальної категорії як "ґендер"; виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі, 26 листопада в межах акції “16 днів протии насилля” для лідерів учнівського самоврядування в колегіумі було проведено тренінг “Будуємо рівноправні стосунки”.

Подробнее...

ВЕЛИКЕ КОЛЕГІАНСЬКЕ БРАТСТВО

 

Молодіжне середовище — унікальний соціум, у якому зосереджені потужний творчий потенціал, енергія і молодече завзяття, безліч інтересів і вподобань учнів, їхнє прагнення до самоствердження та самореалізації як особистості.

В колегіумі діє об’єднання учнів та батьків "Велике колегіантське братство" (далі ВКБ),  метою якого є виховання національної самосвідомості, громадської активності, формування освіченої творчої особистості, становлення фізичного і морального здоров’я, формування  позитивної  Я-концепції. До складу ВКБ входять 6 братств: братство «Паросток» (вихованці дитячих садочків "Струмочок", "Ромашка"), "Провесінь" (учні 1-4 класів),  "Добродії"  (учні 5-6 класів), "Витоки" (учні 7-8 класів), "Берегиня" (учні 9-11 класів), а також  братство "Мудрість" (вчителі та батьки). Кожне з братств має власні символи.

Велике колегіантське братство (ВКБ) у своїй діяльності керується  Статутом ВКБ, який має найвищу юридичну силу у дитячій організації, інші документи приймаються на основі Статуту.

Подробнее...