Марта 2019 Апреля 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Велике колегіанське братство

Еще статьи...

Звітньо-виборчі збори

Згідно річного плану колегіуму, в травні місяці в класних колективах 4-10 класів відбулися звітньо-виборчі збори, на яких визначився склад учнівської ради колегіуму на 2017-2018 навчальний рік.

 

Вітаємо нових членів ради колегіуму:

5-А клас – Сидоренко Діана, Мисляй Єгор,

5-Б клас – Фінько Вікторія, Григорук Вікторія,

5-В клас – Казак Віра, Слісаренко Марія,

6-А клас – Шабанова Анастасія, Картавих Ксенія,

6-Б клас – Кільчинська Орина, Саржовський Дмитро,

7-А клас – Кучерява Марія, Непорада Ілля,

7-Б клас – Шевченко Анастасія, Лещенко Дар'я,

7-В клас – Котелевска Вероніка, Газімагомєдова Ксенія, Жданова Аріна,

8-А клас – Соколова Єлизавета, Чернова Дар'я,

8-Б клас – Полтавець Дарина, Бацун Ангеліна,

8-В клас – Артеменко Карина, Пластун Катерина,

9-А клас – Мусієнко Арина, Голядинець Віолетта,

9-Б клас – Гезь Карина, Доропей Альона,

10-А клас – Максименко Олександра, Ляхова Ірина,

10-Б клас – Третьякова Дарина, Коваль Влад

11 клас – Причина Віолетта, Лісняк Анна

 

P5158256P5158266

Луценко Т.М.                                                             педагог-організатор

Успіх в нашому житті

 

Вміння досягати успіху дуже важливе для кожної людини, а, особливо, для лідерів, бо вони ведуть за собою інших. Тому, на занятті, що відбулося у березні, активісти шкільного самоврядування обговорювали шляхи досягнення успіху.

Учасники розповіли, на кого з видатних лідерів вони хотіли б бути схожими і чому. Попрактикуватися у вмінні висловлювати свої симпатії, говорити гарні, приємні слова активістам допомогла вправа “Мистецтво комплімента”. Щоб визначити рівень мотивації для досягнення успіху і уникнення невдач, лідерам шкільного самоврядування було запропоновано пройти спеціальний тест. Також, на занятті учасники розігрували ситуації, в яких мали можливість спробувати себе в протилежних ролях: впевненої і невпевненої людини, після чого обговорили переваги впевненості для досягнення успіху.

Успішний лідер завжди знайде вихід з будь-якої ситуації, навіть, в некомфортних умовах зуміє пояснити, що необхідно зробити членам його команди для досягнення успіху. Вправа-гра “Пантоміма” допомогла учасникам продемонструвати вміння висловлюватися без допомоги слів, мімікою, жестами, пантомімою.

Наприкінці заняття учні зробили висновок, що для того, щоб стати успішною людиною, необхідно розвивати в собі різноманітні життєві навички, такі як впевненість, кмітливість, старанність та інші.

P3098264P3098268

Луценко Т.М.                                   педагог-організатор

 

Заняття для лідерів шкільного самоврядування

 

Чергове заняття в школі лідерів для активістів шкільного самоврядування, що відбулося в лютому, було присвячене темі культури спілкування і основам ефективної комунікації.

З метою формування знань про культуру спілкування лідера,  чинники ефективної комунікації, усвідомлення правил ефективної взаємодії, розвитку до установки вдосконалення власних рис характеру і сприяння розвитку творчих здібностей для учасників протягом заняття проводилися інтерактивні вправи.

Виконучи вправу “Знайомство-привітання” лідери мали змогу перетворитися на будь-який предмет матеріального світу, тварину чи рослину і розповісти з ким, або з чим вони ототожнюють себе на даний час, що при цьому відчувають, який мають настрій.

З міні-лекції учасники заняття дізналися про те, що комунікація є найважливішим аспектом людського спілкування.

За допомогою вправи “Карусель”, що виконувалася в групах, лідери виробили правила ефективної комунікації для різних груп людей: батьків, учителів, однолітків.

Вправа-релаксація “Ліс” допомогла дітям розслабитися і відпочити.

Для самодіагностики комунікативних здібностей було проведено тест,  завдяки якому  підлітки перевірили себе у цьому плані.

Наприкінці заняття лідерам, які, за результатами тестування, мають середній рівень комунікабельності,  були оформлені  в пам'ятку і надані поради “Як підвищити рівень своєї комунікабельності”; для тих, хто отримав при тестуванні високий результат, рекомендовано насолоджуватися спілкуванням, поглиблюючи і поповнюючи його новими почуттями.

 

Луценко Т.М.                                             педагог-організатор

Засідання учнівської ради колегіму

 

На черговому засіданні учнівської ради колегіуму активісти шкільного самоврядування обговорювали проведення в колегіумі акції “Молодь обирає здоров'я”:

-       Попович Вероніка, учениця 9-Б класу, Голова “Спортивно-оздоровчої” комісії ради колегіуму, запропонувала провести конкурс плакатів “Ні, шкідливим звичкам” серед учнів 7-11 класів; Непорада Ілля, учень 6-А класу, член “Спортивно-оздоровчої” комісії, запропонував провести спортивні свята “Ми всі дружна спортивна сім'я” для учнів 1-4 і 5 класів; Гезь Карина, учениця 8-Б класу, член комісії “Організація дозвілля”, запропонувала провести конкурс фотогазет “Сімейний рецепт здоров'я” серед родин учнів 1-6 класів.

Члени ради колегіуму вирішили провести всі запропоновані заходи в межах акції “Молодь обирає здоров'я”.

Також на засіданні обговорювалася підготовка до творчих звітів про роботу класного самоврядування в 5-11 класах, стосовно чого вирішили:

-       Головам рад 5-11 класів прозвітувати про роботу самоврядування в своєму класі на засіданні учнівської ради колегіуму за круглим столом, на звіті з собою мати документацію класного самоврядування згідно списку:

1) план роботи класного колективу на І семестр;

2) тематика засідань ради класу;

3) тематика засідань класних зборів;

4) плани роботи комісій ради класу;

5) протоколи засідань ради класу;

6) протоколи засідань класних зборів;

7) фотолітопис життя класного колективу.

 

Луценко Т.М.                                      педагог-організатор