Ноября 2019 Декабря 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Велике колегіанське братство

Еще статьи...

Заняття-тренінг в школі лідерів на тему

“Здоров’я – найвища цінність нашого життя”

 

З метою формування активної життєвої позиції щодо дотримання правил здорового способу життя, поняття, що здоров’я є найвищою цінністю нашого життя для активістів шкільного самоврядування було проведено заняття-тренінг про здоров’я.

Обговоривши вислови видатних людей про здоров’я і важливість його збереження, лідери виконали вправу “Модель здоров’я”, яка допомогла їм переконатися в тому, що втратити здоров’я можна дуже легко, відновити – складно, а інколи взагалі, неможливо. Моделювання і розігрування учнями життєвих ситуацій про згубний вплив нікотину і алкоголю на організм підлітків, показав, що вони дійсно розуміють, наскільки шкідливими є ці звички.

Гарному емоційному настрою учасників протягом тренінгу сприяли вправа “Мої вміння” і вправа-руханка “Масаж”.

 

 

Луценко Т.М.                                                  педагог-організатор

 

Засідання учнівської ради колегіуму

 

На черговому засіданні учнівської ради колегіуму, що відбулося у листопаді, Голови “Навчальної” комісії і комісії “Дисципліни і порядку”  прозвітували по рейтингам “Відношення до навчання” і “Дисципліна на уроках”, які проводилися класами в межах місячника щодо дотримання законодавства про отримання середньої загальної освіти учнями колегіуму.

Голова учнівської ради, Мусієнко Арина відзначила класи, які мають найвищі рейтинги, а саме: колективи 5-А, 8-А, 10-А, 10-Б класів за що їм була висловлена подяка. Класним колективам 5-Б, 7-А і 8-Б класів за найнижчі рейтинги було зроблено зауваження і запропоновано членами учнівської ради колегіуму на засіданнях рад класів знайти шляхи розв’язання цієї проблеми.

Наступним питанням, яке обговорювали активісти на засіданні учнівської ради колегіуму, було організація і проведення в колегіуму акції “Молодь обирає здоров’я”, стосовно чого вирішили:

-        членам “Спортивної” комісії  ради колегіуму, Соколовій Єлизаветі (8-А) і Лещенко Дар’ї (7-Б) допомогти в проведенні спортивних свят “Веселі старти” для учнів молодших класів;

-        членам шкільного прес-центру, Причині Віолетті (11) і Ракаєвій Аліні (8-В) організувати і провести виставку-конкурс газет і збірок “Сімейний рецепт здоров’я” серед  сімей учнів 1-8 класів;

-        для учнів 1-2 класів  членам комісії “Організація дозвілля” Шевченко Анастасії (7-Б), Фінько Вікторії (5-Б), Григорук Вікторії (5-Б) організувати і провести засідання в інтелектуальному об’єднанні “Пізнайко” на тему “Бережи своє здоров’я”;

-        Голові учнівської ради колегіуму, Мусієнко Арині підготувати і провести заняття-тренінг на шкільній школі лідерів на тему “Здоров’я – найвища цінність у житті”.

 

 

Луценко Т.М.                                                    педагог - організатор

Посвята в колегіанти-2017

20 жовтня в колегіумі відбулися визначні події ─ Велике колегіантське братство прийняло до своєї дружньої родини першокласників і нових учнів. Першокласники і нові учні 2-4 класів вступили до братства «Провесінь», учні п᾽ятих класів ─ до братства «Добродіїв», семикласники ─ до братства «Витоки», учні дев᾽ятих класів ─ до братства «Берегиня».

Всі нові члени Великого колегіантського братства не тільки словом, а й ділом довели, що гідні носити почесне звання колегіантів.

Першокласники продемонстрували на святі свою винахідливість, творчість і кмітливість, виконуючи різноманітні завдання, які підготували для них пані Науки, що завітали на свято. Після всіх «випробувань» школярі дали клятву на вірність колегіуму і вперше заспівали Гімн колегіуму. Голова учнівської ради, Мусієнко Арина, вручила новим членам Великого колегіантського братства значки колегіантів і символічні горішки знань, щоб впевнено крокувати до обріїв науки і знань.

Учні п᾽ятих, сьомих, і дев᾽ятих класів підготували до свята презентації, в яких показали, що їх класи є дружніми, згуртованими і гідні вступити до нових братств.

За доброю традицією, учні 5-их класів підготували на свято символічні серця, показавши, що кожен з них готовий робити добро на користь  Великого колегіантського братства.

Символом вступу учнів сьомих класів до братства «Витоки» є дерева, які вони посадили біля колегіуму і за якими доглядатимуть, щоб дерева виросли гарними і нагадували про цю визначну подію в житті колегіантів.

На знак вступу до братства «Берегиня», учні дев᾽ятих класів отримали вимпели-обереги. Ці обереги нагадуватимуть дев᾽ятикласникам про їхні завдання: змiцнення традицiй колегiуму, участь у науково-дослiдницькiй роботi, професiйне визначення i пiдготовка до майбутньої  дiяльностi  на благо України.

В концертній привітальній програмі свята взяли участь вокальний ансамбль 8-А класу і танцювальні колективи 6-их, 10-Б і 11–го класів.

PA200293PA200299PA200313

Луценко Т.М.                                                                      педагог-організатор

Засідання учнівської ради колегіуму

 

На жовтневому засіданні учнівської ради колегіуму були підведені підсумки участі класних колективів в місячнику “Новомосковськ – мій рідний край”. За активну участь в акціях “Турбота”, “Вчитель ветеран”, КТС “Веселий ярмарок”, які проходили в межах місячника, класним колективам 5-А, 5-Б, 6-А, 7-А, 7-Б, 8-А, 8-В, 9-А, 9-Б, 10-А, 10-Б класів була оголошена подяка.

Стосовно проведення в колегіумі місячника про дотримання законодавства про отримання середньої загальної освіти активістами було вирішено, класним колективам 5-11 класів зібрати рейтинги своїх класів “Відношення до навчання” і “Дисципліна на уроці” до 27 жовтня, членам “Навчальних” комісій і комісій “Дисципліни і порядку” 5-11 класів проводити рейди “Урок”, “Зовнішній вигляд”, “Живи книго!”  і випускати  інформаційні “Блискавки” за результатами цих рейдів.

Також на засіданні учнівської ради обговорювалася підготовка до  проведення КТС “Посвята в колегіанти”: для учнів 1-их класів вирішили провести цей захід за участю пані Наук, зробити відеопрезентацію про шкільне життя молодших школярів; для посвяти в колегіанти учнів 5-11 класів вирішили: учням 5-их класів зробити великі серця на знак вступу їх класів до братства “Добродії”, учням 7-их класів на знак вступу їх класів до братства “Витоки”  посадити на подвір’ї колегіуму дерева і доглядати за ними, на знак вступу учнів 9-их класів до братства “Берегиня” - вручити дев’ятикласникам обереги; всім класним колективам, що вступають до нового братства підготувати електронну презентацію про свій клас; зновприбулим учням вирішили подарувати значки і пам’ятки колегіантів, а також -  символічні  “горішки знань”, для привітання учнів зі святом “Посвяти в клегіанти” вирішили паралелям 6-их, 10-их і 11-го класів підготувати привітальні номери художньої самодіяльності.

PA240423PA240424

Луценко Т.М.                                                 педагог-організатор