Ноября 2019 Декабря 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Євроклуб

DSC_8344

Євроклуб «Крок»

В цьому році нам виповнюється 5 років. Саме стільки часу знаходять  для себе щось  нове та цікаве, можуть самореалізуватися члени клубу.  Всі  засідання  проходять весело та з користю. На своїх засіданнях ми поглиблюємо знання про країни Євросоюзу, проводимо різні вікторини, ігри. Це сприяє набуттю комунікативної компетентності, вмінню працювати з інформацією, використовувати її, розвитку креативності, формуванню толерантного світогляду учнів. Але не можна вивчати інші країни, якщо не знаєш своєї.

Подробнее...

Європейські канікули - 2013

Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Великобританія, Франція. Про ці країни ми, члени євроклубу «Крок», знаємо не тільки із сторінок підручника та телепередач. Ми мали можливість ознайомитись з ними практично. Для нас стало доброю традицією відправлятися на весняних канікулах у подорож до країн ЄС. Ця весна також принесла нам багато позитивних емоцій: ми відкрили для себе ще три країни.

Першою ми відвідали західного сусіда України. Мову народу цієї країни ми називаємо мадярською. Угорщина зустріла нас гарною погодою. Почали ми екскурсію із центральної площі Будапешту, Площі Героїв. Тридцятишестиметрова колонна та скульптури навколо неї здивували нас своєю величністю. А потрапивши до міського парку, ми неначе опинилися у казці. Все: ворота, будинки, скульптури, дерева, клумби - були незвичними для нас. Екскурсовод підвів нас до одного пам’ятника, біля якого вже знаходилася юрба туристів. Це був пам’ятник людині без обличчя, Аноніму — середньовічному угорському хронографу, під капюшоном якого вічна темрява, з якого боку не освітлює його сонце. Тепер ми знаємо, чому лист без підпису називають анонімкою. У правій руці анонім тримає ручку, а на колінах – книгу. Є повір’я, що якщо доторкнутися до книги, то станеш мудрішим, а якщо до ручки – то покращиться почерк. Звісно, ми не могли не скористатися можливістю порадувати себе і вчителів. На цьому наші враження від Будапешту не закінчилися. Ще були Рибацький Бастіон, музей марципанів, де кожен міг придбати собі солодкий подарунок, та Парламент. Здається, такої величавої споруди, як Угорський Парламент, ми ще не бачили.

Незабутні враження залишились у нас після відвідування Тропікарія – Океанаріуму. Тут наче ідеш стежинкою тропічного лісу, а навколо тебе екзотичні тварини, пташки. А потім потрапляєш у великий акваріум. Ти не можеш відірвати очей від різнокольорових рибок. І раптом ти на дні океану. Поруч пропливають акули, наче насміхається скат. Аж перехоплює дух! Але це ще не все. Із величезним задоволенням та зацікавленістю прямуєш туди, де є великий басейн з рибками, до яких можна доторкнутись. І ти чекаєш, поки підпливе скат, щоб залишити мокрий слід на твоїй руці.

Подробнее...