Сентября 2020 Октября 2020
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Спортивні новини

Спортивні змагання «Козацький гарт»

22 та 24 жовтня в колегіумі № 11 були проведені змагання «Козацький гарт» серед учнів 5 – 6 класів. Учні змагались в наступних видах: човниковий біг, стрибок у довжину з місця, стрибки зі скакалкою. В змаганнях приймали участь по 8 (4 хлопчика та 4 дівчинки) учнів з кожного класу.

Підведення підсумків проводилось як в командному заліку так в особистому.

В командному заліку:

І місце    6 – В клас; ІІ місце   6 – А клас; ІІІ місце  6 – Г клас.

Особиста першість:

хлопці

І місце: Білокриницький А. (6 – Б клас); ІІ місце: Григоренко Давид (6 – В клас); ІІІ місце: Горобец Тихон (6 – В клас);

дівчата

І місце: Горбатюк Дарина (6 – В клас); ІІ місце: Козятнікова Софія  (6 – В клас); ІІІ місце: Недбайло Вікторія (6 – Г клас).

Вітаємо переможців змагань.

Вчитель фізичної культури Гречихіна І.М.

 

 

Gart_2

 

 

Змагання з шахів серед учнів 9 – 11 класів

В перший день жовтня в колегіумі № 11 були проведені змагання з шахів серед учнів 9 – 11 класів. Шахи мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити.  В змаганнях прийняли участь команди в складі 2 хлопця та дівчина від класного колективу 9 – 11 класів. Змагалось 6 команд. Перше місце в командних змаганнях поділили команди 10 – А та 10 – Б класів. Трете місце виборола команда 11 – Б класу. В особистій першості на першій дошці були кращими Кучинський Ігор (11 – Б клас) та Максименко Богдан (10 – А клас), на другій дошці – Ковтун В’ячеслав (10 – Б клас), серед дівчат – Поторак Софія (10 – Б клас).

 

 

 

 

Міські змагання зі спортивного туризму

10 вересня 2019 року з метою популяризації здорового способу життя, спортивного туризму та з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму в м. Новомосковськ були проведені змагання зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх шкіл. Спортивний туризм – вид спорту, який культивується в Україні і використовується як різноплановий виховний засіб, що розвиває духовні, інтелектуальні якості, формує позитивні риси характеру (відповідальність, мужність, наполегливість), фізичну силу, витривалість, задовольняє інтереси дітей у вивченні рідного краю, пам’яток історії і культури України та світу, формує національну свідомість, самоствердження, поєднує відпочинок зі спортом, сприяє вихованню в учнів кращих людських якостей.

Команда колегіуму № 11 у складі Горішній Ілля – 11 – А; Ревін Євген – 11 – А; Артемов Володимир–10 – А; Зеро Максим – 10 – А; Браславець Таїсія – 8 – А; Брітан Діана – 8 – Б вибороли почесне 2 місце та отримали грамоту і футбольний м’яч. Вітаємо призерів спортивних змагань.

 

Олімпійський тиждень в колегіумі № 11

З 09 по 14 вересня 2019 року в колегіумі було проведено «Олімпійський тиждень». Він був  присвячений Дню фізичної культури та спорту який в цьому році відмічали 14 вересня.

В рамках «Олімпійського тижня» було проведено багато заходів:

-         вчителі фізичної культури провели в класах Олімпійські уроки;

-         відкриття шкільної Олімпіади «Планета здоров’я»;

-         вікторина знавців Олімпійського руху;

-         літературний конкурс «Ода спорту»;

-         конкурс фотоколажів «Спортивне життя класу»;

-         конкурс презентацій «Україна олімпійська»;

-         бібліотечний урок «Україна олімпійська».

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

 

 

Sport_3Sport_4