27 28 29 30 31

Спортивні новини

Еще статьи...

«Ми – дружна спортивна родина»

20 лютого 2019 року відбулись шкільні змагання між учнями третіх класів «Ми  - дружна спортивна родина».  20 учнів та 8 батьків взяли участь в різноманітних естафетах.

Задоволення отримали усі учасники, а перемогла  дружба!

01020304

Вчитель фізичної культури Литвинова Т.С.

«МИ – ДРУЖНА СПОРТИВНА РОДИНА»

14.11.2018 року, в колегіумі №11 для 5 - 6-х класів було проведено спортивне свято «Ми - дружна спортивна родина». У змаганнях прийняли участь 70 учнів, які разом зі своїми батьками продемонстрували винахідливість, силу, спритність та сміливість. Діти та дорослі із задоволенням виконували всі вправи, прагнучи до перемоги.  Всі учасники та глядачі отримали задоволення, а переможцями стали учні 6 – А класу.

20181114_15075020181114_151356

Вчитель фізичної культури  Богуш Ю.О.

Спортивні змагання «Старти надій» серед учнів 7 – 8 класів

18 жовтня 2018 року в колегіумі проведені спортивні змагання «Старти надій» серед учнів 7 – 8 класів. В змаганнях взяли участь по 4 хлопця та 4 дівчини. Вони змагались в чотирьох видах: човниковий біг, стрибок у довжину з місця, піднімання тулуба за 30 сек, стрибки через скакалку за 30 сек.

Під час проведення змагань визначились кращі учні в особистій та загальнокомандній першості.

В особистій першості перше місце зайняли Хмарський Артем (8 – А клас) та Панасовська Катерина (8 – Б клас), друге місце – Чуков Вадим (8 – Б клас) та Балимова Олена (8 – А клас), трете – Панський Младен (8 – Б клас) та Лещенко Дар’я (8 – Б клас).

В командному заліку трете місце зайняла команда 7 – А класу, друге місце – 8 – Б клас. Перемогу святкували учні 8 – А класу.

Вітаємо переможців змагань!

7-8-17-8-2

Гречихіна І.М., вчитель фізичної культури

«Веселі старти»

23 жовтня відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів 3-х класів. До складу команди  кожного класу входили по п’ять хлопчиків та дівчаток. Усі учні намагалися отримати перемогу. Результати змагань такі:  І місце посіла команда 3- В класу, ІІ - місце 3- Б класу, 3- місце - 3- А класу.