Мая 2021 Июня 2021
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Інформація про Колегіум №11

Візитна картка колегіуму №11

Директор колегіуму

Тетяна МиколаївнаТретьякова

відмінник освіти СРСР, відмінник освіти України,

лауреат обласної педагогічної премії, вчитель вищої категорії,2013-02-06_182236

вчитель методист, переможець міського конкурсу

«Людина слова – людина діла»


Від повної чоловічої гімназії (1890р.),


двохрічного педагогічного інституту (1929р.),


середньої школи №11 (1955р.) –до колегіуму (1998р).


Девіз закладу:

“Розтрачуючи себе - служи іншим”

 

Колегіум № 11 – експериментальний навчальний заклад

У 2001 році колегіуму №11 було надано статусу експериментального навчального закладу та затверджена програма його науково-дослідної роботи на період з 01.06.01р. до 30.12.2013 р. за темою: «Становлення позитивної Я-концепції в умовах школи культури здоров’я з упровадженням комплексної програми розвитку «Росток». У 2009 року за підтримки І.А. Зязюна дійсного члена НАПН України, доктора філософських наук, професора, директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та директора ТОВ «Академія педагогічної майстерності» О.М. Боровик на базі колегіуму створено центр педагогічної майстерності. З цього ж року колегіум є експериментальним майданчиком інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України по відпрацюванню питання «Духовний розвиток учнів та педагогів в умовах школи культури здоров’я та особистісного зростання» (науковий керівник Е.О. Помиткін, кандидат психологічних наук, завідуючий відділом педагогічної психології та психології праці).

У 2010 році колегіум одержав статус Всеукраїнського експериментального закладу по відпрацюванню науково-педагогічного проекту «Росток» (Керівник Пушкарьова Т.О. - начальник відділу менеджменту освіти інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, кандидат педагогічних наук, доцент). У 2012 році укладено договір про співпрацю між колегіумом№11 та Інститутом обдарованої дитини НАПН України.

 

 

 

 

Наші досягнення

Про результативність системної роботи колективу колегіуму свідчать досягнення учнів та вчителів. Так у 2006 році колегіум став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю, Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа громадянського становлення». Педагогічний колектив колегіуму приймає активну участь в обласному педагогічному ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини».  Роботи вчителів відзначені грамотами  головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації; колегіум презентував досвід роботи під час семінару «Неперервна освіта: наступність та координація навчально-виховної діяльності на різних ступенях освіти», м. Дніпропетровськ, університет економіки та права, жовтень 2007 р. став учасником обласного проекту «Школа майбутнього»; брав участь в обласній науково-практичній конференції «Інноваційні технології організації роботи із обдарованою  учнівською молоддю», м. Кривий Ріг, квітень 2008. Колегіум №11 неодноразовий дипломант виставок «Сучасна освіта в Україні», «Освіта України «Інноваційні технології навчання», лауреат п’ятої виставки-презентації «Освіта України «Інноваційні технології навчання» в номінації «Інновації в упровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в освітню практику» (м.Київ). У 2009 році колегіум №11 став переможцем обласного конкурсу на кращу модель Школи здоров’я, нагороджений відзнакою «Флагман науки та освіти України» та занесений у презентаційно-імеджевий альманах «Флагман освіти та науки України», у березні 2011 року колегіум №11 став лауреатом Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасні навчальні заклади України – 2011» м. Київ та нагороджений Золотою медаллю у номінації Упровадження у навчально-виховний процес середнього навчального закладу інноваційних педагогічних технологій».

Подробнее...

Довідка

Колегіум №11 - загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів, що забезпечує здобуття освіти понад державний освітній мінімум, суспільно - гуманітарну, природничо-гуманітарну підготовку учнівської молоді.

Головна мета колегіуму - створення умов для розвитку здібної, талановитої особистості; оновлення національної свідомості, збереження духовності, збагачення та розвиток інтелектуального потенціалу нації.

Подробнее...

ГІМН КОЛЕГІУМУ


Про тебе мріяли роками,

І ми, і наші всі батьки,

В тобі наш розум, наша слава

Віднині і на всі віки.


ПРИСПІВ

Колегіум, колегіум -

Науки світлий дім.

Клянусь тобі колегіум -

Навік я став твоїм.

Весь текст...