Октября 2021 Ноября 2021
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Інформація про Ліцей №11

Візитна картка ліцею №11

Директор ліцею

Третьякова Тетяна Миколаївна,


відмінник освіти СРСР, відмінник освіти України,

лауреат обласної педагогічної премії, вчитель вищої категорії,

вчитель методист, переможець міського конкурсу "Людина слова - людина діла".

2013-02-06_182236


Від повної чоловічої гімнації (1890 р.),

дворічного педагогічного інституту (1929 р.),

середньої школи №11 (1955 р.),

колегіуму №11 (1998 р.)

до ліцею №11 (2021 р.)


Девіз закладу

“Розтрачуючи себе - служи іншим”


Ліцей №11 - заклад нового типу

У ліцеї свій духовний мікроклімат, над створенням якого колектив трудився не один рік, вкладаючи душу та розум, і продовжує працювати у цьому напрямку. Головне, що живуть всі єдиною сім’єю: малі і дорослі, вчителі і батьки.

Наш заклад брав участь у Всеукраїнській дослідно-експериментальній роботі за науково-педагогічним проєктом «Росток». Педагогічний колектив і надалі  працює за програмою «Росток», а також діагностично-проєктувальним комплексом «Універсал». Занесений до довідково-біографічного видання «Флагмани освіти і науки України» як кращий представник навчальних закладів у сфері освіти і науки, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю», неодноразовий дипломант міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти», двічі нагороджений «Золотою медаллю», переможець Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України» в номінації «Школа громадянського становлення». З 2015 року входив до мережі базових експериментальних закладів Дніпропетровської області для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес» на 2015-2021 роки.

Ліцей продовжує багаторічну співпрацю з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (науковий керівник Рибалка В.В., доктор психологічних наук, професор, науковий співробітник ІПОіОД НАПН України, почесний академік НАПН України). У 2018 році було укладено угоду про наукове співробітництво з Інститутом педагогіки НАПН України та Інститутом обдарованої дитини НАПН України з проблем Креативної освіти учнів середньої школи (науковий керівник Сологуб А.І., кандидат педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України).

Наші досягнення

Про результативність системної роботи колективу свідчать досягнення учнів та вчителів.

Так у 2006 році заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю, Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа громадянського становлення». Педагогічний колектив щороку буру активну участь в обласних та Всеукраїнських педагогічних конкурсах та виставках. Роботи вчителів відзначені грамотами  головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Ліцей №11 неодноразовий дипломант виставок «Сучасна освіта в Україні», «Освіта України «Інноваційні технології навчання», лауреат п’ятої виставки-презентації «Освіта України «Інноваційні технології навчання» в номінації «Інновації в упровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в освітню практику» (м.Київ).

У 2009 році педагогічний колектив став переможцем обласного конкурсу на кращу модель Школи здоров’я, нагороджений відзнакою «Флагмани науки та освіти України» та занесений у презентаційно-імеджевий альманах «Флагмани освіти та науки України», у березні 2011 року  став лауреатом Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасні навчальні заклади України – 2011», м. Київ та нагороджений Золотою медаллю у номінації Упровадження у навчально-виховний процес середнього навчального закладу інноваційних педагогічних технологій».