Мая 2021 Июня 2021 Июля 2021
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Еще статьи...

«Краса землі моєї України»

Під таким гаслом в колегіумі триває екологічна декада, присвячена Всесвітньому Дню Землі.  З метою популяризації доступних екологічних рішень учні колегіуму взяли участь у Всеукраїнському  проєкті «Мішечок». Вітаємо активних учасників проєкту учнів 1-В, 3-А, 3-Б, 3-В класів.

Молодші школярі  та їх батьки взяли участь у шкільному конкурсі дитячої творчості «Друге життя» та шкільному дослідницькому проєкті «Зелена планета». Цікаві, естетично оформлені роботи з пластикових виделок, соломинок, пляшок, пінопласту, СД дисків, пластинок, які зробили діти,  можуть бути прикрасою інтер’єру оселі. Найактивнішими учасниками стали учні: Пайос Микита, Повеліцина Поліна, Климчук Адель, Богомол Даниїл, Гаркавенко Надія, Чибісов Олександр, Шевченко Вікторія (1-В), Кадирова Аріна (2-Б), Шульга Софія (3-Б).

Працюючи над проєктом «Зелена планета» молодші школярі знайомились з флорою і фауною нашої місцевості, з «Червоною книгою» Новомосковського району. Звіт про роботу оформлювали у вигляді презентацій.

Учні 5-11 класів залучилися до шкільної акції «Моя сім’я за чисте місто». Прибирання території біля будинків, висаджування дерев, квітів - все це робить наше місто  красивішім. Першими приєдналися до акції  Сисун Артем та Куций Максим (7-А), Жагата Анастасія. (5-Б). Молодці!

Ekol_1 Ekol_2 Ekol_3

Конкурс «Друге життя»

1-В Шевченко В.Чибісов О.Повеліцина П.Пайос Н.Климчук А.Гаркавенко Н.Богомол Д.

2-Б Кадирова А.(1) Кадирова А.(2)

3-Б Шульга С.

Конкурс «Зелена планета»

1-А

3-Б

4-А

4-Б

Конкурс «Моя сім’я та чисте місто»

5-Б

7-А

Конкурс «Мішечок»

1-В - Переглянути... Переглянути... Переглянути... Переглянути... Переглянути... Переглянути...

2-Б - Шаповал О. Полтавець Е. (1) Полтавець Е. (2) Гільгенберг С.

3-А - Северин С. Лазуренко В.

3-Б - Шульга С. Шевченко С. Шаповал А. Хомутина Р. Тедоровська А. Радільчук К. Лотоцький Г. Демченко І. Басай Д.

3-В - Баришнікова Н.

4-А - Переглянути... Переглянути... Переглянути... Переглянути... Переглянути... Переглянути...

ВІТАЄМО !

Переможців міської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого  мистецтва «Знай і люби свій край», який проходив у березні 2021 року.

І місце в номінації «Вишивка стрічками» - Бевз Кіра 9-А клас;

І місце в номінації «В’язання cпицями» - Хоружа Анна 9-А клас;

ІІ місце в номінації «В’язання cпицями» - Овечко Анастасія 7-А клас;

І місце в номінації «В’язання гачком» - Мельникова Вікторія 9-А клас;

ІІ місце в номінації «В’язання гачком» - Кравченко Дар’я  9-А клас;

ІІІ місце в номінації «В’язання гачком» - Ткаченко Аріна  8-А клас;

І місце в номінації «Дерев’яна іграшка» - Данчук Дмитро  7-Б клас;

І місце в номінації «Бісероплетіння» - Шептуха Софія  7-Б клас;

ІІ місце в номінації «Бісероплетіння» - Князєва Ольга  5-А клас;

І місце в номінації «Бісероплетіння» - Махно Аліса  9-Б клас;

І місце в номінації «Декупаж» - Шабанова Анастасія  9-А клас;

І місце в номінації «Ізонитка» - Буряк Вероніка  5-Б клас;

І місце в номінації «Ізонитка» - Степанова Майя  6-Б клас;

І місце в номінації «Шиття» - Бабенко Владислава 9-А клас;

І місце в номінації «Шиття» - Фінько Вікторія 8-Б клас;

ІІ місце в номінації «Шиття» - Ремезок Евеліна 6-А клас;

І місце в номінації «Паперопластика» - Дудник Тетяна 8-А клас;

І місце в номінації «Текстильна сучасна лялька» - Браславець Таїсія 9-А клас;

ІІ місце в номінації «Текстильна сучасна лялька» - Картавих Ксенія 9-А клас;

І місце в номінації «Валяння» - Бирса Ірина 9-А клас.

Бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог!

Велике колегіантське братство

Znai_1 Znai_2 Znai_3 Znai_4

Увага конкурс! Всеукраїнський проект «Мішечок»

Запрошуємо до участі всіх колегіантів!

Шийте торбинки, змінюйте світ на краще та вигравайте призи. Всеукраїнський проект «Мішечок» запрошує стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень. Мета – сформувати звичку користуватись багаторазовими торбинками в побуті.

З 6 квітня по 7 травня 2021 року організатори закликають шити екомішечки для користування в повсякденному житті. А також прагнуть, щоб використання цих торбинок стало щоденною корисною звичкою в кожній родині – альтернативним пакуванням  при покупці товарів.

До участі в проекті запрошуються активні учні та їх родини в усіх областях України.

Mishechok_1

У межах проекту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку. Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/CRGAHxVQpSfqfQU47 до 7 травня 2021 року.

Положення проекту та конкурсу за посиланням: http://surl.li/phtf.

«Будьте активними, креативними та екологічно відповідальними. Шийте мішечки, користуйтесь ними в побуті, діліться в соціальних мережах. Можливо, саме ваш мішечок стане трендом весни 2021 року, який підхоплять українці», – коментує Президент Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» Юлія Мархель.

Мета конкурсу – поширення ідеї відмови від поліетилену. Кілька годин чи навіть хвилин використання пакетів завершуються сотнею років на звалищі. За даними Zero Waste Europe, середній час використання одного пластикового пакета — 25 хвилин, а розкладається він від 100 до 500 років залежно від типу.

Зовсім скоро мішечки стануть повноцінною заміною пластикових пакетів. Нещодавно Комітет Верховної Ради підтримав законопроект №2051-1 про їхнє обмеження, розповсюдження каратиметься штрафами. Винятком стануть лише пакети, що використовуються для м’яса, риби, сипучих продуктів. Саме тому Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» радить розпочати перехід на екоторбинки вже сьогодні.

Умови участі дуже прості: пошити мішечки згідно Додатку 1 «Положення проекту»,  зробити фото або відео створеного мішечка, опублікувати в соціальних мережах з хештегами #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок й відмітити сторінки www.instagram.com/schoolrecyclingworld та www.facebook.com/Schoolrecyclingworld. Такі роботи будуть  автоматично брати участь в індивідуальних розіграшах подарунків.

Для участі колективу колегіуму в проекті «Мішечок» надійшли своє фото з мішечком до 05 травня педагогу-організатору на Viber або Telegram, 0501617046.

Організатор проекту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World». Конкурс відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та за підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Mishechok_2

Переможців оголосять 12 травня 2021 року в новинах на сайті schoolrecyclingworld.org.

Нагадаємо, що у 2020 році учасники проекту разом пошили 18 441 мішечків, якими й дотепер користуються в повсякденному житті.

Рекомендуємо підписатись  на сторінки організаторів та слідкувати за перебігом конкурсу. Долучайтеся до проекту, поділіться результатами зі своїми друзями в соціальних мережах.

Дійте публічно – живіть екологічно!

Опитування

Новий сайт колегіуму