Сучасний колегіум

Октября 2017 Ноября 2017
По Вт Ср Че Пя Су Во
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Дошка пошани

Протягом 2014-2015 навчального року в колегіумі проходили конкурси «Вчитель року 2015» та «Кращий кабінет року 2015». Творчою групою було розширено перелік номінацій та переглянуті критерії оцінювання педагогічної, методичної, самоосвітньої діяльності вчителів.

Згідно положень враховувались різні напрямки та форми роботи: методика проведення уроків, участь у методичних місячниках, педрадах, самоосвітня діяльність,  участь в роботі  Школи зростання  педагогічної майстерності, керівництво науково-методичною діяльністю, виконавська дисципліна і, звичайно, як результативність участь дітей в творчих конкурсах, МАН, олімпіадах.

По кабінетам враховувалось оновлення дидактичної та методичної бази, збереження матеріальної бази, озеленення , загальний дизайн, документація та наявність необхідної нормативної бази.

Рішенням журі були визначені переможці:

 

В конкурсі «Учитель року 2015»:

Школа І ступеня:

І місце – Різник Л.П.

ІІ місце – Канцера М.І.

ІІІ місце – Гапанюк М.Г.

 

Школа ІІ і ІІІ ступенів:

І місце – Смірнова Л.І.

ІІ місце – Крайняк Н.В.

ІІІ місце – Балабанова О.Л.

 

В конкурсі «Кращий кабінет року 2015»:

Школа І ступеня:

І місце – Гапанюк М.Г.

ІІ місце – Канцера М.І.

ІІІ місце – Різник Л.П.

 

Школа ІІ і ІІІ ступенів:

І місце – Крайняк Н.В.

ІІ місце – Смірнова Л.І.

ІІІ місце – Самойленко Н.Г.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

riznikgapanuk kanzera

krajnaksmirnovabalabanova

samojlenko

p1110800
Наші випускники - медалісти

2014 рік
Ніколаєв Арсен
Шадріна Дарина
Фінько Аліна

2013 рік
Біліченко Інна
Горішня Аліна
Кардашова Ольга
Лила Амалія
Парфенюк Марина
Тилик Олександра
Третякова Аліна
Черкасова Марина
Гринько Наталія
Снігур Антон
Шубна Марія

2012 рік
Балабанов Олег
Врублевська Анна
Дядюра Катерина
Касьяненко Владислав
Михалик Владислав
Осадча Аніта
Остроух Євгенія
Рєпкіна Анастасія
Скакун Олена
Таран Дар'я
Туз Карина
Чорна Анастасія
Шматченко Марія

2010 рік
Масюк Дар'я
Даніліна Анастасія
Корнелюк Катерина
ЛеонтьєваНаталія
Рощупкін Денис
Тараненко Владислав
Третьяков Кирило
Федорченко Юлія