Ноября 2019 Декабря 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Методичні публікації

Еще статьи...

«Форми та методи розвитку соціальної компетентності учнів в розрізі самоосвітньої діяльності вчителя»

Третьякова Ю.Д.

 

Сучасна школа потребує вчителя нового типу, який володіє високою фаховою кваліфікацією та професійною культурою, здатний об'єктивно осмислювати педагогічні явища і факти, критично оцінювати й творчо перетворювати педагогічну дійсність. Це пов'язано, насамперед, із проблемами саморозвитку особистості та творчою самореалізацією педагога, новими концептуальними підходами до реформування загальної середньої освіти.

Подробнее...

Формування соціальної компетентності учнів

на уроках географії

Вчитель: Самойленко Н.Г.

Соціальна компетентність – здатність людини повноцінно жити в суспільстві, вироблення конкретних умінь, а саме: уміння приймати рішення, робити вибір, безконфліктно виходити з життєвої ситуації, брати участь у діяльності демократичних інститутів суспільства.

Які ж методи і прийоми можна використовувати для формування цієї компетентності?

Подробнее...

2 клас.  Основи здоров’я.  Урок з елементами тренінгу.

 

Вчитель; Гапанюк М.Г.

 

Тема: Права та обов’язки дитини в школі. Піклування про здоров’я дитини в школі.

Мета: знайомити учнів зі своїми правами та обов’язками в школі, що визначені конвенцією ООН «Про права дитини», визначати порадників та захисників у разі порушення прав дитини, вказати на піклування дорослих здоров’ям дитини в школі; розвивати повагу до себе та інших, виховувати бажання знати про права та обов’язки учнів.

Подробнее...

1 клас. Урок математики.


Вчитель : Різник Л.П.

Тема: Число і цифра 7. Утворення числа 7. Написання цифри 7.

Мета: познайомити учнів з числом і цифрою 7, з утворенням числа 7. Вчити дітей писати цифру 7. Удосконалювати обчислювальні навички.

Розвивати загальнонавчальні уміння і навички: мовлення, увагу, пам’ять, мислення, інтерес до предмета. Створити умови для розвитку математичного мислення.

Методична мета: формування соціальних якостей першокласників шляхом використання прийомів діяльнісного навчання на уроці математики.

 

Подробнее...