Сучасний колегіум

Октября 2017 Ноября 2017
По Вт Ср Че Пя Су Во
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Творчі конкурси

Еще статьи...

Гра-подорож “Веселковий світ дитинства”

 

Протягом навчального року в  братстві “Провесінь” проходила гра-подорож “Веселковий  світ дитинства”, метою якої було створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, їх самореалізації, розвиток соціальної активності, ініціативи дітей, формування якостей громадянина України, свого міста, сприяння згуртуванню учнів молодших класів.

 

Гра-подорож проходила в шість етапів:

-           І етап – “Новомосковськ – мій рідний край”;

-          ІІ етап – “Здоров'я добре маємо – щасливими зростаємо!”;

-         ІІІ етап – “Народна мудрість”;

-         ІV етап – “Наш пошук і творчість тобі, Україно!”;

-          V етап – ”Книга вчить, як на світі жити”;

-         VІ етап – “Зелена планета”.

 

Кожний етап гри-подорожі оцінювало журі, до якого входили батьки, вчителі і учні старших класів. Журі  визначило переможців:

 

серед 1-2 класів:

І місце – колектив 1-Б класу;

ІІ місце – колектив 2-Б класу;

ІІІ місце – колектив 1-А класу;

 

серед 3-4 класів:

І місце – колектив 3-В класу;

ІІ місце – колетив 4-А класу;

ІІІ місце – колектив 3-Б класу.

 

Вітаємо переможців шкільної гри-подорожі “Веселковий світ дитинства”!

Бажаємо натхнення, творчої наснаги і нових перемог!

 

P2208194

 

 

 

 

Луценко Т.М.                           педагог-організатор

Конкурс малюнків

«ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

З 10 по 17 вересня в колегіумі проводився конкурс малюнків «Щасливе дитинство» серед учнів 1-4 класів.

Всі дитячі роботи порадували глядачів своєю яскравістю і позитивом. Діти малювали свої невигадливі, а по суті, найголовніші радості життя: сонячне небо, веселку, рідну природу, свій двір, свою сім'ю, улюблені захоплення.

Найактивнішу участь в цьому конкурсі прийняли учні: 1-Б, 1-В, 2-А,

2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б класів.

Переможцями сиали такі учні:

1 місце- Гукасян Діана 1-Б клас;

2 місце- Костіна Аліна 1-В клас, Кошіль Анна 3-Б клас;

3 місце- Камка Вікторія 3-А клас.

Також хочеться відзначити творчі роботи таких дітей: Грамс С. 1-В, Молодецька Є. 1-Б, Семенцова С. 1-А, Савченко С. 1-Б, Радкевич К. 1-Б, Гелеверя Д. 1-Б, Кушков І. 1-Б, Бабенко Б. 1-Б, Решетняк В. 3-А, Петіна М. 2-В, Різніченко А. 1-Б, Клименко Н. 1–В, Радченко Р. 2-Б, Сюкало Ф. 2-Б, Сисоєв Р. 3-Г, Плакуща Д. 2-Б, Шинкарук М. 2-Б.

Від щирого серця бажаємо подальших успіхів і натхнення юним даруванням!

 

 

 

Соціальний педагог Арзуманян К.К.

ВІТАЄМО
Степанову Майю,
ученицю 2-Б класу,

з перемогою у міському етапі

конкурсу читців,

присвяченого пам’яті  Т.Г.Шевченка

IMG_8360

Вітаємо переможців конкурсу читців,

присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка!

 

Серед учнів 1-4 класів

 

І місце – Степанова Майя, учениця 2-Б класу

ІІ місце – Гукасян Діана, учениця 1-Б класу, Смицька Карина, учениця 3-В класу; Лила Мілана, учениця 4-А класу;

ІІІ місце - Самарець Софія, учениця 2-А класу, Іванчук Ярослава, учениця 4-А класу.

 

Серед учнів 5 – 8 класів

 

І місце – Лещенко Дар’я, учениця 6-Б класу;

ІІ місце – Жданова Арина, учениця 6-В класу; Бережний Артем, учень 7-В класу; Слаква Катерина, учениця 8-А класу;

ІІІ місце – Рибак Данило, учень 7-Б класу; Грудська Анжеліка, учениця   5-Б класу; Хоружа Анна, учениця 5-А класу.

 

Серед учнів 9 – 11 класів

І місце – Лісняк Анна, учениця 10 класу;

ІІ місце – Правдюкова Поліна, учениця 11-А класу; Керекеша Денис, учень 11-Б класу;

ІІІ місце – Чукова Інна, учениця 9-В класу; Максименко Олександра, учениця 9-В класу.

 

IMG_8356IMG_8358