Декабря 2017 Января 2018
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Творчі конкурси

Еще статьи...

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНОГО  ЕТАПУ

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО  КОНКУРСУ

«СОБОРИ  НАШИХ  ДУШ»!

 

 

Номінація «Юний літератор»

(«Проза»)

 

І місце

 

 

Плакуща Діана – 3- Б клас

Лубенський Владислав – 7-Б клас

Краснікова Таїсія – 3 – Б клас

Анісімова Софія – 4 – Б клас

Сімонов Тимур – 4 – Г клас

Походєєва Катерина – 10-А клас

Нещерет Аліна – 10 – А клас

Лазоренко Дар’я – 10 – А клас

Чебанова Дар’я – 5 –Б клас

Слаква Сергій – 5 – Б клас

 

ІІ місце

 

Шпакова Арина – 3-А клас

Петіна  Мілена – 3-В клас

Бевз Кіра – 6-А клас

 

ІІІ місце

 

Шевченко Анастасія – 7-Б клас

 

Номінація «Юний літератор»

(«Поезія»)

 

І місце

 

Сак Влада – 4-В клас

Ракаєва Аліна – 8-В клас

Великанова Марина – 10 – А клас

 

ІІ місце

Григораш Василиса – 2-Б клас

Грищенко Давид – 4-В клас

Лисова Дар’я – 5 – Б клас

Воробйова Тетяна – 6 – Б клас

Почтовик Анна – 10 – А клас

 

ІІІ місце

 

Бондаренко Всеволод – 3 – Б клас

Ляшенко Марія – 4 – В клас

Кошіль Анна – 4 – Б клас

Чебанова Дар’я – 5 – Б клас

Хмарський Артем – 7 –А клас

 

Номінація «Юний художник»

 

І місце

Анісімова Ульяна – 1 – В клас

Гукасян Діана – 2 –Б клас

Ніколаєва Єлизавета – 3 – А клас

Щербачук Ангеліна – 4 – Г клас

Грудська Анжеліка – 6 - Б  клас

Ревіна Поліна – 6-Б клас

Бережний Артем – 8 – В клас

Почтовик Анна – 10 – А клас

 

ІІ місце

Анісімова Софія – 4-Б клас

Приходько Домініка – 4 – Г клас


ІІІ місце

Ряднова Софія – 4 – Б клас

Каулько Діана – 2 – Б клас

 

Номінація «Юний композитор»

 

І місце

 

Ляшенко Ольга – 5-Б клас

Вітаємо переможців виставки-конкурсу творчих робіт

«З Україною в серці»

на КТС «Осінній ярмарок-2017»:

Воробйову Тетяну (6-Б клас)

Бережного Артема (8-В клас)

Буділову Софію (8-В клас)

Слакву Катерину (9-А клас)

Ройко Єлизавету (9-А клас)

Скорика Кирила (10-А клас)

Іжаковську Дар’ю (10-Б клас)

Вітаємо переможців виставки-конкурсу малюнків

«Україна – єдина країна»

на КТС «Осінній ярмарок-2017»:

Вісіча Олександра (1-А клас)

Полтавець Аліну (1-А клас)

Носенка Микиту (1-А клас)

Райшевича Олександра (1-Б клас)

Пономаренка Артемія (1-Б клас)

Мороза Германа (1-Б клас)

Шмалька Івана (1-Б клас)

Трач Вікторію (1-Б клас)

Лещенка Макара (1-Б клас)

Ковязіна Юлія (1-А клас)

Тридіду Варвару (1-В клас)

Сергієнко Софію (2-А клас)

Семенцову Сатію (2-А клас)

Савельєва Олександра (2-А клас)

Костріченко Поліну (2-А клас)

Копшеву Вікторію (2-А клас)

Нікітіну Дар’ю (2-А клас)

Донченко Анастасію (2-А клас)

Заєць Дарину (2-Б клас)

Різниченко Анастасію (2-Б)

Бабенка Богдана (2-Б клас)

Грамса Серафіма (2-Б клас)

Гукасян Діану (2-Б клас)

Семенову Ксенію (3-Б клас)

Кошіль Анну (4-Б клас)

Григоренка Давида (4-В клас)

Гармаша Макара (4-В клас)

Ревіну Поліну (6-Б клас)

Дацюк Софію (7-А клас)

Козинець Валерію (10-А клас)

Коздобу Олександру (10-Б клас)

Іжаковську Дар’ю (10-Б клас)

 

Рада колегіуму висловлює подяку

активним учасникам концертної програми

«Діти колегіуму ─ батькам»,

яка відбулася 16 вересня на КТС

«Осінній ярмарок

вокальним ансамблям:

7-А класу, 8-А класу, 9-А класу

танцюристам:

П'ятак Ярославі, Картавих Ксенії (6-А клас)

Кузьміной Катерині (8-В клас)

танцювальному колективу 7-Б класу

танцювальному тріо 10-Б класу

танцювальному колективу 9-Б класу

танцювальному колективу 10-А класу

Особлива подяка висловлюється вокалістці, Наталії Пушці-Гутаровій,

учениці 3-Б класу і танцювальним колективам 5-А і 5-Б класів за яскраві виступи на урочистому відкритті ярмарку.

 

Луценко Т.М.                                     педагог-організатор

Гра-подорож “Веселковий світ дитинства”

 

Протягом навчального року в  братстві “Провесінь” проходила гра-подорож “Веселковий  світ дитинства”, метою якої було створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, їх самореалізації, розвиток соціальної активності, ініціативи дітей, формування якостей громадянина України, свого міста, сприяння згуртуванню учнів молодших класів.

 

Гра-подорож проходила в шість етапів:

-           І етап – “Новомосковськ – мій рідний край”;

-          ІІ етап – “Здоров'я добре маємо – щасливими зростаємо!”;

-         ІІІ етап – “Народна мудрість”;

-         ІV етап – “Наш пошук і творчість тобі, Україно!”;

-          V етап – ”Книга вчить, як на світі жити”;

-         VІ етап – “Зелена планета”.

 

Кожний етап гри-подорожі оцінювало журі, до якого входили батьки, вчителі і учні старших класів. Журі  визначило переможців:

 

серед 1-2 класів:

І місце – колектив 1-Б класу;

ІІ місце – колектив 2-Б класу;

ІІІ місце – колектив 1-А класу;

 

серед 3-4 класів:

І місце – колектив 3-В класу;

ІІ місце – колетив 4-А класу;

ІІІ місце – колектив 3-Б класу.

 

Вітаємо переможців шкільної гри-подорожі “Веселковий світ дитинства”!

Бажаємо натхнення, творчої наснаги і нових перемог!

 

P2208194

 

 

 

 

Луценко Т.М.                           педагог-організатор

Конкурс малюнків

«ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

З 10 по 17 вересня в колегіумі проводився конкурс малюнків «Щасливе дитинство» серед учнів 1-4 класів.

Всі дитячі роботи порадували глядачів своєю яскравістю і позитивом. Діти малювали свої невигадливі, а по суті, найголовніші радості життя: сонячне небо, веселку, рідну природу, свій двір, свою сім'ю, улюблені захоплення.

Найактивнішу участь в цьому конкурсі прийняли учні: 1-Б, 1-В, 2-А,

2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б класів.

Переможцями сиали такі учні:

1 місце- Гукасян Діана 1-Б клас;

2 місце- Костіна Аліна 1-В клас, Кошіль Анна 3-Б клас;

3 місце- Камка Вікторія 3-А клас.

Також хочеться відзначити творчі роботи таких дітей: Грамс С. 1-В, Молодецька Є. 1-Б, Семенцова С. 1-А, Савченко С. 1-Б, Радкевич К. 1-Б, Гелеверя Д. 1-Б, Кушков І. 1-Б, Бабенко Б. 1-Б, Решетняк В. 3-А, Петіна М. 2-В, Різніченко А. 1-Б, Клименко Н. 1–В, Радченко Р. 2-Б, Сюкало Ф. 2-Б, Сисоєв Р. 3-Г, Плакуща Д. 2-Б, Шинкарук М. 2-Б.

Від щирого серця бажаємо подальших успіхів і натхнення юним даруванням!

 

 

 

Соціальний педагог Арзуманян К.К.