Марта 2019 Апреля 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Інформація для батьків

Еще статьи...

ШКОЛА БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

 

01 квітня у колегіумі №11 було проведено чергове заняття «Школи батьків майбутніх першокласників», на якій психолог Мартинова М.М. ознайомила батьків з питанням «Роль батьків у розвитку психічних процесів дитини (пам'ять, увага, мислення)». В рамках цієї теми були розглянут і основні напрями розвитку психічних процесів у дошкільному та молодшому шкільному віці та запропоновані конкретні вправи та ігри, за допомогою яких можна розвинути пам'ять, увагу та мислення дитини, не обтяжуючи її. Деякі з них можна побачити нижче:

 

ПАМ'ЯТЬ

«Шафка» - склеєна з 4-х і більше сірникових коробок; дорослий заховує іграшку в одну з «шухлядок» на очах у дитини, заховує «шафку» на декілька секунд і знову показує, просить знайти іграшку (бажано «шухлядки зробить різного кольору).

«Що зникло» - на столі розкладають декілька предметів або картинок, дитина розглядає їх і одвертається, дорослий забирає один предмет, малюк повинен знайти зниклу річ.

«Художник» - дитина уважно розглядає того, кого буде «малювати», потім відвертається і дає словесний портрет; дорослий може допомагати запитаннями.

«Ланцюжок дій» - дитині пропонують ланцюжок дій, який вона повинна відтворити,

«Повтори за мною» – дитині пропонується повторити без помилок, у тій же послідовності ряд слів  (кінь, гриб, кошик), збільшуючи від трьох слів до шести,

«Послухай та повтори» - простукати олівцем ритм і попросити повторити дитину.

Подробнее...

Шановні батьки!

з 24.02.2014р. по 28.02.2014р.

проводяться додаткові канікули
для учнів 1-х класів

В колегіумі завершився методичний місячник

«Форми та методи проведення корекційної роботи на основі

моніторингу навчальних досягнень учнів»

З 4 по 22 листопада вчителі колегіуму мали можливість обмінятися досвідом роботи з питань проведення корекційної роботи зі своїх предметів, на практиці показати різноманітні прийоми корекції навчальних досягнень, відвідати відкриті уроки своїх колег. Протягом трьох тижнів вчителями було проведено 31 відкритий урок в 24 класах. Крім вчителів та адміністрації на ці уроки запрошувались і батьки, які були присутні під час проведення уроку, брали активну участь в його аналізі. Всього за час місячника уроки відвідало 42 представники батьківського комітету майже всіх класів. Всі вони зможуть поділитися враженнями про відвідані уроки під час проведення засідання батьківського всеобучу.

Ми і надалі сподіваємося на плідну співпрацю батьків, класних керівників та вчителів! Така робота корисна для наших дітей та неодмінно принесе високі результати!

Департамент охорони здоровя облдержадміністрації

Дніпропетровський обласний центр здоровя


Департамент охорони здоровя облдержадміністрації

Дніпропетровський обласний центр здоровя

Що треба знати про профілактичні щеплення

Кожну людину оточує світ мікроорганізмів, які можуть викликати інфекційні хвороби, іноді серед значної частини населення земної кулі. Такі хвороби часто приводять до масової загибелі людей.

Вакцинація - найкращий метод захисту від інфекційних захворювань.

Профілактика за допомогою вакцин спрямована саме проти тих інфекцій, які спричиняють тяжкі захворювання та викликають смертельні випадки. Вакцини містять або дуже ослаблені мікроорганізми, або вбиті, або ж їх окремі складові. Коли їх вводять до організму, імунна система продукує спеціальні білкові молекули – антитіла та спеціальні клітини. Саме вони і відповідають в організмі людини за стійкість до інфекцій, тобто імунітет.

Відомо, що принципи вакцинації використовували ще в Древньому Китаї. В сучасній історії перше щеплення було зроблено у 1796 році. Англійський лікар Едвард Дженнер ввів 8-річному Джеймсу Фіппсу вакцину, яка містила віруси коров’ячої віспи. Хлопчик не захворів на натуральну віспу. У 1980 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про повну ліквідацію цієї небезпечної інфекції. Віспа перестала існувати на планеті завдяки щепленням.

У країнах 3-х регіонів (Американського, Західно-Тихоокеанського та Європейського) завдяки щепленням ліквідований „дикий” штам поліовірусу, що викликає надзвичайно тяжке захворювання – поліомієліт, від якого залишаються у 100% випадків паралічі. І навпаки, на території Таджикистану, де останніми роками не проводилася вакцинопрофілактика поліомієліту реєструються спалахи цієї тяжкої хвороби серед дітей, утому числі із смертельними випадками, і зареєстровані випадки завезення інфекції на територію Росії.

Подробнее...