Декабря 2020 Января 2021
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Інформація для батьків

Еще статьи...

«Поради для батьків»

Хочемо застерегти батьків - просто розмовляти з дітьми 5-6 років мало. Зони мозку, які відповідають за раціональне мислення, ще недостатньо зрілі, щоб ці потрібні знання в певний момент одразу використати. Справжнє розуміння починає працювати ближче до 7 років.

У надзвичайних ситуаціях для маленьких дітей дуже важливим є дорослий, який їх згуртує та не дасть розгубитися. Тобто, вашим дітям важливо пояснити, що є вчитель, вихователь, няня, старший брат чи сестра, які допоможуть дитині не панікувати. Одне з універсальних знань, про яке має пам'ятати дитина – в разі небезпеки залишатися в людному місці й там, де є поруч дорослі.

Подробнее...

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Виховання дошкільників і молодших школярів (поради фахівців)

Заповіді для батьків

  1. Ніколи не займайтеся вихованням у поганому настрої.
  2. Чітко визначте чого саме ви вимагаєте від дитини, і поясніть це їй, а також довідайтеся, що вона думає з цього приводу.
  3. Надайте дитині самостійність; виховуйте, але не контролюйте кожен її крок. Не підмінюйте виховання опікою.
  4. краще не підказуйте готового рішення, а вкажіть шляхи до нього й час від часу аналізуйте разом з дитиною її помилкові кроки до мети.
  5. Не пропустіть момент першого успіху дитини.
  6. Вчасно зробіть зауваження, відразу оцініть учинок і зробіть паузу – дайте усвідомити почуте.
  7. Головне – оцінити вчинок, а не особистість.
  8. Доторкніться до дитини, дайте їй відчути, що співчуваєте їй, вірите в неї, незважаючи на помилки.
  9. Виховання має бути поетапним.
  10. Вихователь повинен бути суворим, але добрим.

Батькам на замітку

Подробнее...

Як думає дошкільник?

Розумовий розвиток дитини охоплює широке коло взаємозалежних завдань, від розв'язання яких залежить готовність дитини до навчання в школі. У дошкільника необхідно формувати правильні уявлення про доступні явища навколишньої дійсності; розвивати допитливість і пізнавальний інтерес, а також розумові процеси, уяву, пам'ять і мовлення; сприяти навчанню способів пізнавальної діяльності, завдяки яким дитина здобуває знання.

Мислення людини складається із трьох рівнів її розвитку: наочно-дієвого, образного та словесно-логічного.

Подробнее...

Ведемо дитину в перший клас. Поради психолога батькам першокласників

Підготовка до школи – процес і урочистий, і хвилюючий одночасно. І не тільки для малюка, який вже через місяць стане "дорослим" школярем, але і для його мами і тата. Часом більше самих першокласників хвилюються їхні батьки, які мучаться думкою, чи готовий їх синок чи донька до першого класу. До того ж напередодні школи майбутні першокласники нерідко задають їм питання, на які складно відповісти навіть дорослому.

Подробнее...