Октября 2019 Ноября 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Еще статьи...

День Європи - 2017

День Європи

 

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.

З 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС, в їх числі й Україна. Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З нагоди святкування Дня Європи в колегіумі № 11 19 травня проведено інформаційно-просвітницьку роботу для молодшого покоління, тематичні уроки, бесіди, історичні години, книжкові та фотовиставки.

P5198221

 

Соціальний педагог Арзуманян К.К.

День вишиванки - 2017

День вишиванки

 

18 травня в колегіумі проведено День вишиванки, метою якого було виховання в учнів ціннісних орієнтацій до української культури, підтримка народних звичаїв і традицій.

В цей день всі колегіанти і вчителі вбралися в українські вишиванки, виконані в різноманітних стилях.

Протягом тижня до цього дня були проведені години спілкування, бесіди, усні журнали за темами “Традиції українського народного одягу”, “Вишиванка моєї душі”.

Для учнів 5-8 класів проведені екскурсії в шкільній галереї “Духовний світ землі моєї рідної” про народних умільців Новомосковську, майстрів вишиванки.

 

P5188206P5188208P5188212

 

 

Луценко Т.М.                                      педагог-організатор

Декада пам_яті-2017

Декада «Пам'ять»

З 3 по 13 травня 2017 року в колегіумі проходила декада «Пам'ять», присвячена 72- річниці  Перемоги над нацизмом у Європі. Під час декади проведено комплекс заходів, метою яких було активізація роботи з увічнення пам’яті про події Другої світової війни, збереження духовної єдності поколінь, виховання в учнів патріотичних почуттів, громадянської самосвідомості.

Всеобуч-квітень -2017

Про підсумки проведення місячника

«Щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту»

 

Завданнями місячнику «Щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту» було – контроль за охопленням навчанням учнів, профілактики бродяжництва і правопорушень.

В ходу місячника адміністрацією та класними керівниками проаналізовано стан відвідування учнями колегіуму. Учнів, що не відвідують уроків без поважних причин не виявлено. Рейди «Урок», які щодня проводять  соціальний педагог, учні чергового по колегіуму класу, показали, що окремі учні запізнюються на перший урок. З даними учнями та їх батьками  проведена індивідуальна роз’яснювальна робота, оформлено «Блискавки». Результатом такої роботи стало зменшення запізнень.

Рейд «Живи, книго!» показав, що учні колегіуму відповідально ставляться до шкільного підручнику: книги обгорнені, підписані, завжди у наявності на уроках.

Під час місячнику проведено ряд загальношкільних заходів: «Зоряний шлях» - свято переможців шкільного конкурсу «Учень року», засідання інтелектуального об’єднання 1-4 класів «Пізнайко», екологічна декада, тиждень, присвячений Всесвітньому дню здоров’я,  легкоатлетичні змагання. Всі вони спрямовані на всебічний  розвиток дитини, забезпечення змістовного проведення колегіантами дозвілля, створення позитивного мікроклімату в навчальному закладі, що стимулює дитину до успішного навчання.

 

Заступник директора   І.В.Іващенко