Мая 2020 Июня 2020
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Колегіум № 11 – заклад нового типу,

що забезпечує високу якість знань учнів

 

Розпочинаючи новий навчальний рік, кожна школа аналізує, що вдалося в минулому році, що ні, на що треба звернути увагу, щоб досягти в майбутньому ще кращих результатів. І, мабуть, кожен погодиться, що про роботу вчителя, навчального закладу говорять досягнення їхніх учнів.


Приємно відзначити, що за рейтингом інформаційного освітнього ресурсу  «Освіта.ua», у якості вихідних даних якого були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, колегіум № 11 увійшов у 30-ку кращих загальноосвітніх закладів області. Наші випускники показали гарні результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови (учитель Крайняк Н.В.), математики (учитель Балабанова О.Л.), історії (учителі Ревіна В.І. і Поляков С.Я.), англійської мови (учитель Лушпій Л.К.).  Ми пишаємося  медалістами: Нещерет Аліною, Гумовською Дарією, Горбачовою Людмилою, Герус Тетяною, Третьяковою Дариною, Лазоренко Дар’єю, Ляховою Іриною, Колісник Валерією, Гончар Юлією, які підтвердили звання найкращих учнів колегіуму.

І  не було б таких результатів, якби не злагоджена, систематична, кропітка робота учнів і вчителів. Ось уже протягом кількох років  освітній процес в колегіумі здійснюється в режимі Школи повного дня, де учні можуть відвідувати різноманітні об’єднання за інтересами, факультативи, індивідуальні заняття. Це дає можливість розширити та поглибити вивчення програмового матеріалу, формувати практичні вміння і навички, розвивати творчу активність учнів, самостійність мислення, розвиток у школярів нестандартного мислення і, звичайно ж,  здійснювати якісну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.


Адміністрація колегіуму № 11

 

5 4

Опитування

Новий сайт колегіуму