Ноября 2018 Декабря 2018
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Н А К А З  №  16/1–РУ

від 15 червня 2018 рік

Про зарахування учнів до 1-го класу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження порядку зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної, загальної середньої освіти». Відповідно до абзацу 1 частини 3 ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. ЗАРАХУВАТИ  до 1-А класу учнів:

1. Бережну Анну Андріївну

2. Беззубкіна Михайла Сергійовича

3. Бондаренко Софію Романівну

4. Вознюк Владиславу Максимівну

5. Галату Анастасію Олександрівну

6. Гончар Олександра Ігоровича

7. Демиденко Давида Олександровича

8. Зайцева Нікіту Костянтиновича

9. Ісаєву Єлизавету Артемівну

10. Камишну Кіру Вячеславівну

11. Лазуренко Вікторію Вікторівну

12. Литвиненко Алісу Віталіївну

13.Лінник Данііла Сергійовича

14. Михальченко Вероніку Сергіївну

15.Нечта Вікторію Костянтинівну

16. Підпалого Владислава Олександровича

17. Перепечкіну Софію Андріївну

18.Погребняк Агнію Назарівну

19. Поляха Максима Сергійовича

20. Саєнко Надію Дмитрівну

21. Саркісяна Веніаміна Станіславовича

22. Северина Савелія Сергійовича

23. Таран Софію Євгенівну

24. Тармасу Єгора Денисовича

25. Ткаченко Катерину Олександрівну

26. Чиж Валерію Володимирівну

27. Шаталову Емілію Олександрівну

28. Шибко Марину Михайлівну

29. Яковлева Олександра Вікторовича

30. Яковлєва Назара Руслановича

 

 

2. ЗАРАХУВАТИ  до 1-Б класу учнів:

1. Верещягіна Сергія Руслановича

2. Бабарику Марію Дмитрівну

3. Демченко Іллю Віталійовича

4. Джибієву  Гюнай Рамізівну

5. Загривого Георгія Олександровича

6. Дзигу Матвія Олексійовича

7. Гаврилюк Анастасію Денисівну

8. Борисова Іллю Володимировича

9. Ковальова Данііла Сергійовича

10. Герасименко Олександра Максимовича

11. Куліш Костянтина Григоровича

12. Кульянц Давида Миколайовича

13. Кравченко Дениса Віталійовича

14. Лісняк Єгора Юрійовича

15. Лотоцького Гліба Сергійовича

16. Мороза Богдана Романовича

17. Омельченко Вікторію Вікторівну

18. Погрібну Мирославу Олександрівну

19. Радільчук Катерину Дмитрівну

20. Романова Радміра Владиславовича

21. Сирицю Єлизавету Юріївну

22. Семенова Романа Олександровича

23. Тонконог Костянтина Володимировича

24. Тедоровську Ангеліну Андріївну

25. Хомутину Рената Романовича

26. Цюпак Давіда Руслановича

27. Шаповал Аріну Максимівну

28. Шевченко Серафима  Дмитровича

29. Шульгу Софію Вадимівну

30. Усенко  Альбіну Анатоліївну

 

3. ЗАРАХУВАТИ  до 1-В класу учнів:

1. Абрамова Івана Олександровича

2. Баришнікову Ніку Сергіївну

3. Волинець Софію Максимівну

4. Горобець Олександру Вячеславівну

5. Деркач Мирославу Вячеславівну

6. Дузенко Тимофія Юрійовича

7. Клименко Матвія Миколайовича

8. Косенко Анастасію Олександрівну

9. Криворот Марка Максимовича

10. Коротич Єгора Олексійовича

11. Крюк Макара Олександровича

12. Лучкіна Максима Юрійовича

13. Мікулу Тимура Андрійовича

14. Олефіренко Милану Віталіївну

15. Поляничко Крістіну Андріївну

16. Романову Марію Сергіївну

17. Рейчинову Орину Володимирівну

18. Різниченко Карину Дмитрівну

19. Ряднова Сергія Сергійовича

20. Самофал Владислава Ігоровича

21. Саркісова Олександра Олександровича

22. Салкоч Гліба Віталійовича

23. Скирду Максима Сергійовича

24. Сінькову Таїсію Олексіївну

25. Ситнік  Анастасію Павлівну

26. Стец Алісу Ігорівну

27. Третьякова Іллю Кириловича

28. Фурсову Марію Володимирівну

29. Шаруду Софію Андріївну

30. Затишняк Таїсію Назарівну

 

 

 

 

Директор колегіуму №11

загальноосвітнього навчального

закладу І-ІІІ ступенів                                                                                               Т.Третьякова

 

 

 

Опитування

Новий сайт колегіуму