Января 2019 Февраля 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Про підсумки проведення місячника

«Про дотримання законодавства про загальну середню освіту»

Завданнями місячнику «Про дотримання законодавства про загальну середню освіту» було – контроль за охопленням навчанням учнів, проведення роботи з профорієнтації, профілактики бродяжництва і правопорушень.

В ході місячника адміністрацією та класними керівниками проаналізовано стан відвідування учнями колегіуму. Учнів, що не відвідують уроків без поважних причин не виявлено. Рейди «Урок», які щодня проводили соціальний педагог, учні чергового по колегіуму класу, показали, що окремі колегіанти запізнюються на перший урок. З даними школярами та їх батьками проведена індивідуальна роз’яснювальна робота. Результатом стало зменшення запізнень.

З метою профілактики правопорушень було проведено з 17 по 20 жовтня  тиждень правових знань. Тематичні години спілкування, зустрічі з працівниками Новомосковської ювенальної превенції, заняття Школи правових знань – все це сприяло формуванню правової культури  колегіантів.

Однією із форм профорієнтаційної роботи в колегіумі є організація зустрічей з викладачами, мета яких – надання інформації про шляхи отримання загальної середньої освіти та подальшого навчання після закінчення школи. В жовтні учні 10-11 класів  зустрілися з викладачами ДНУ залізничного транспорту та Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля. Старшокласники ознайомилися з умовами вступу до університету у 2017 році, дізналися  про напрями підготовки спеціалістів та отримали  відповіді на питання, що їх цікавили.

Під час місячнику проведено ряд загальношкільних заходів: «Посвята в колегіанти», засідання інтелектуального об’єднання 1-4 класів «Пізнайко», спортивні змагання «Старти надій», «Нащадки козацької слави», з футболу та шахів. Всі вони спрямовані на всебічний  розвиток дитини, забезпечення змістовного проведення колегіантами дозвілля, створення позитивного мікроклімату в навчальному закладі, що стимулює дитину до успішного навчання.

 

Заступник директора   І.В.Іващенко

 

 

 

Опитування

Новий сайт колегіуму