Декабря 2017 Января 2018
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

«Зоряний шлях-2017»

 

Наприкінці навчального року за результатами участі колегіантів в традиційному шкільному конкурсі «Учень року» в колегіумі відбулося свято «Зоряний шлях», на якому вчителі нагородили кращих учнів, переможців в різних номінаціях і різних братствах.

Учні, які здобули перемогу у номінаціях «Учень року», «Кращий першокласник» і “Випускник року” відкрили нову сторінку в історичному альманасі «Зоряний шлях», де засвітили зірочки зі своїми іменами.

Вітаємо переможців в усіх номінаціях:

 

«Учень року»

Братство «Провесінь» - Пушка-Гутарова Наталія (2-Б)

Братство «Добродії» - Діброва Катерина (5-Б)

Братство «Витоки» - Ревін Євген (8-А)

Братство «Берегиня» - Третьякова Дарина (9-Б)

 

«Кращий першокласник»

Носенко Єлизавета (1-В)

“Випускник року”

Скрипніков Олексій (11-Б)

 

«Охайність і вихованість»

Братство «Провесінь» - Соколов Микита (2-А)

Братство «Добродії» - Білан Іван (6-В)

Братство «Витоки» - Паторак Софія (7-В)

Братство «Берегиня» - Деркач Поліна (9-В)

 

«Старанність у навчанні»

Братство «Провесінь» - Петіна Мілена(2-В)

Братство «Добродії» - Бирса Ірина (5-А)

Братство «Витоки» - Цаберяба Анастасія (8-А)

Братство «Берегиня» - Заховаєва Анастасія (11-Б)

 

«Кращий зошит»

Братство»Провесінь» - Герасименко Евеліна (3-А)

Братство «Добродії» - Ревіна Поліна (5-Б)

Братство «Витоки» -  Шульга Дар'я (7-В)

Братство «Берегиня» - Крайняк Аліна (11-А)

 

«Кращий щоденник»

Братство «Провесінь» - Казак Віра (4-В)

Братство «Добродії» - Олійник Дар'я (6-Б)

Братство «Витоки» - Багарада Влада (8-А)

Братство «Берегиня» - Гончар Юлія (9-Б)

 

«Активіст року»

Братство «Провесінь» - Слаква Сергій (4-Б)

Братство «Добродії» - Кільчинська Орина (5-Б)

Братство «Витоки» - Мусієнко Аріна (8-А)

Братство «Берегиня» - Косенко Владислав (9-Б)

 

«Ерудит року»

Братство «Провесінь» - Грищенко Давид (3-В)

Братство «Добродії» - Лещенко Дар'я (6-Б)

Братство «Витоки» - Буділова Софія (7-В)

Братство «Берегиня» - Бесчетвертна Влада (10-Б)

 

«Відкриття року»

Братство «Провесінь» - Степанова Майя (2-Б)

Краснікова Таїсія (2-Б)

Братство «Берегиня» - Риженко Іван (9-Б)

 

«Досягнення року»

Братство»Провесінь» - Сімонов Тимур (3-Г)

Братство «Добродії» - Грудська Анжеліка (5-Б)

Братство «Витоки» - Ковтун В'ячеслав (7-В)

Братство «Берегиня» - Нещерет Аліна (9-А)

 

«Творча особистість»

Братство «Провесінь» - Анісімова Софія (3-Б)

Братство «Добродії» - Лубенський Владислав (6-Б)

Братство «Витоки» - Бадуліна Валерія (8-Б)

Братство «Берегиня» - Скляр Олександра (11-Б)

 

«Кращий спортсмен»

Братство «Провесінь» - Сидоренко Діана (4-А)

Братство «Добродії» - Полоса Григорій (5-Б)

Братство «Витоки» - Трач Єлизавета (7-А)

Братство «Берегиня» - Набок Данило (10)

 

«Краща курсова робота»

Правдюкова Поліна (11-А)

 

«Краща реферативна робота»

Братство «Берегиня» - Походєєва Катерина (9-А)

 

DSC_1224DSC_1240DSC_1295DSC_1347DSC_1353DSC_1380DSC_1388

Гарний настрій протягом свята переможцям дарували учасники ансамблю бального танцю “Браво”, вокаліст, Ковтун В'ячеслав, учень 7-В класу, Правдюкова Поліна, учениця 11-А класу, яка прочитала вірш “Якщо”, самостійно перекладений нею з з англійської на українську мову.

Завершилося свято “Зоряний шлях” фінальною піснею у виконанні всіх переможців шкільного конкурсу “Учень року”.

Бажаємо Вам творчої наснаги і віри в свої сили на шляху до нових успіхів і перемог!

 

 

Луценко Т.М.                                                                  педагог-організатор

 

Опитування

Новий сайт колегіуму