Марта 2019 Апреля 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Заняття для лідерів шкільного самоврядування

 

Чергове заняття в школі лідерів для активістів шкільного самоврядування, що відбулося в лютому, було присвячене темі культури спілкування і основам ефективної комунікації.

З метою формування знань про культуру спілкування лідера,  чинники ефективної комунікації, усвідомлення правил ефективної взаємодії, розвитку до установки вдосконалення власних рис характеру і сприяння розвитку творчих здібностей для учасників протягом заняття проводилися інтерактивні вправи.

Виконучи вправу “Знайомство-привітання” лідери мали змогу перетворитися на будь-який предмет матеріального світу, тварину чи рослину і розповісти з ким, або з чим вони ототожнюють себе на даний час, що при цьому відчувають, який мають настрій.

З міні-лекції учасники заняття дізналися про те, що комунікація є найважливішим аспектом людського спілкування.

За допомогою вправи “Карусель”, що виконувалася в групах, лідери виробили правила ефективної комунікації для різних груп людей: батьків, учителів, однолітків.

Вправа-релаксація “Ліс” допомогла дітям розслабитися і відпочити.

Для самодіагностики комунікативних здібностей було проведено тест,  завдяки якому  підлітки перевірили себе у цьому плані.

Наприкінці заняття лідерам, які, за результатами тестування, мають середній рівень комунікабельності,  були оформлені  в пам'ятку і надані поради “Як підвищити рівень своєї комунікабельності”; для тих, хто отримав при тестуванні високий результат, рекомендовано насолоджуватися спілкуванням, поглиблюючи і поповнюючи його новими почуттями.

 

Луценко Т.М.                                             педагог-організатор