Января 2019 Февраля 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Фестиваль дитячої творчості-2017

Щорічно в колегіумі № 11 проходить фестиваль дитячої творчості. В цьому році фестиваль проходив з 24 січня по 2 лютого  і був присвячений 25-річчю незалежності України і 85-ій річниці створення Дніпропетровської області.

Творчість артистів була представлена в різноманітних жанрах:

- вокал;

- художнє читання;

- хореографія;

- конферанс;

- довільний номер (інструментальний, оригінальний);

- виступ батьків.

Виступи творчих колективів, які були дуже цікавими, емоційними і захоплюючими, подарували присутнім в залі глядачам безліч позитивних емоцій і багато задоволення.

Переможцями стали:

Братство «Провесінь»

(1-2 класи):                            (3-4 класи)

І місце - 1-В клас                    І місце - 4-А клас

ІІ місце - 2-Б клас                    ІІ місце - 3-В клас

ІІІ місце - 1-Б клас                   ІІІ місце – 4-В клас

 

Братство «Добродії»                  Братство «Витоки»

(5-6 класи):                              (7-8 класи):

І місце - 5-А клас                     І місце - 8-Б клас

ІІ місце - 6-В клас                    ІІ місце - 8-А клас

ІІІ місце - 5-Б клас                   ІІІ місце - 7-В клас

 

Братство «Берегиня»

(9-11 класи):

І місце – 9-В клас

ІІ місце – 9-Б клас

ІІІ місце – 11-А, 11-Б класи

 

Вітаємо переможців

фестивалю дитячої творчості

«Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

в номінаціях:

 

в братстві «Провесінь»

(1-2 класи):

- Кращий соліст ─ Пушка-Гутарова Наталія (2-Б)

- Краще художнє читання ─ Самарець Софія (2-А)

- Кращий батьківський номер ─ танцювальний ансамбль

батьків 1-В

творчий колектив батьків 1-А

творчий колектив батьків 1-Б

- Кращий оригінальний номер ─ Грамс Серафім (1-В)

- Кращий конферанс ─ Бондаренко Всеволод (2-Б)

Гукасян Діана (1-Б)

- Кращий народний танець ─ танцювальний колектив 1-В класу

в братстві «Провесінь»

(3-4 класи):

- Кращий конферанс ─ Рахманова Анастасія (3-В),

Тедоровський Іван (3-В);

Слаква Сергій (4-Б);

Сімонов Тимур (3-Г)

- Кращий соліст  ─ Чебанова Дар'я (4-Б)

Слісаренко Марія (4-В)

- Кращий батьківський номер ─ родина Ляшенко (3-В), (4-Б)

- Краще художнє читання ─ Сисоєв Ростислав (3-Г)

Чорна Анастасія (3-Б)

- Кращий народний танець ─ танцювальний колектив 4-А класу

- Кращий сучасний танець ─ танцювальний колектив 4-Б класу

- Кращий гумористичний номер ─ творчий колектив 4-А класу

- Кращий оригінальний номер – творчий колектив 3-Г класу

 

в братстві «Добродії»

(5-6 класи):

- Кращий соліст ─ Браславець Таїсія (5-А)

- Кращий вокальний ансамбль – вокальний ансамбль 5-А класу

- Краще художнє читання ─ Грудська Анжеліка (5-Б)

- Кращий батьківський номер ─ Лихолатов А.В. (6-В)

- Кращий конферанс ─ Котелевська Вероніка (6-В)

- Кращий оригінальний номер – творчий колектив 5-Б класу

- Кращий народний танець ─ танцювальний колектив 6-В класу

 

в братстві «Витоки»

(7-8 класи):

- Кращий конферанс ─ Ревін Євген (8-А),

Гезь Карина (8-Б)

- Кращий соліст  ─ Ковтун В'ячеслав (7-В)

- Краще вокальне тріо – вокальне тріо 7-А класу

- Кращий вокальний ансамбль – вокальний ансамбль 8-А класу

- Кращий батьківський номер ─ родина Ляшенко (7-А)

- Краще художнє читання ─ Болотніков Максим (7-Б)

- Кращий народний танець ─ танцювальний колектив 7-В класу

- Кращий естрадний танець ─ танцювальний колектив 8-Б класу

- Кращий музичний номер ─ Голядинець Віолетта (8-А)

 

в братстві «Берегиня»

(9-11 класи):

- Кращий соліст ─ Бровко Олександра (9-Б)

Причина Віолетта (10)

- Кращий вокальний ансамбль – вокальний ансамбль 11-Б класу

- Краще художнє читання ─ Скляр Олександра (11-Б)

Правдюкова Поліна (11-А)

- Кращий батьківський номер ─ Таран Олексій (9-В)

- Кращий конферанс ─ Скорик Кирило, Максименко Олександра (9-В)

Косенко Владислав (9-Б)

- Кращий оригінальний номер – Деркач Поліна (9-В)

- Кращий гумористичний номер – Варапай Ілля, Набок Данило (10)

- Кращий інструментальний номер – Ткач Денис (10)

- Кращий народний танець ─ танцювальний колектив 9-Б класу

- Кращий естрадний танець – танцювальний колектив 9-В класу

AMFU3vdsB6UDFnIGYpKkAU

 

 

 

 

 

 

 

Луценко Т.М.                                                             педагог-організатор