Июня 2020 Июля 2020
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Про підсумки проведення місячника

«Щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту»

 

 

Завданнями місячнику «Щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту» було – контроль за охопленням навчанням учнів, профілактики бродяжництва і правопорушень.

В ходу місячника адміністрацією та класними керівниками проаналізовано стан відвідування учнями колегіуму. Учнів, що не відвідують уроків без поважних причин не виявлено. Рейди «Урок», які щодня проводять соціальний педагог, учні чергового по колегіуму класу, показали, що окремі учні запізнюються на перший урок. З даними учнями та їх батьками  проведена індивідуальна роз’яснювальна робота, оформлено «Блискавки». Результатом такої роботи стало зменшення запізнень.

Рейд «Живи, книго!» показав, що учні колегіуму відповідально ставляться до шкільного підручнику: книги обгорнені, підписані, завжди у наявності на уроках.

Під час місячнику проведено ряд загальношкільних заходів: «Зоряний шлях» - свято переможців шкільного конкурсу «Учень року», засідання інтелектуального об’єднання 1-4 класів «Пізнайко», екологічна декада, «День стрибуна», легкоатлетичні змагання, творчі звіти факультативів та об’єднань за інтересами. Всі вони спрямовані на всебічний  розвиток дитини, забезпечення змістовного проведення колегіантами дозвілля, створення позитивного мікроклімату в навчальному закладі, що стимулює дитину до успішного навчання.

 

Заступник директора   І.В.Іващенко