Июля 2019 Августа 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Еще статьи...

В братстві «Провесінь» розпочало свою роботу інтелектуальне об’єднання «Пізнайко»

21 вересня відбулася лінійка присвячена початку роботи об’єднання «Пізнайко» та старту краєзнавчо-пошукової гри «Веселковий світ дитинства» яка триває протягом всього навчального року.

Гра проходить у декілька етапів.

1-етап «Мій край – мій рідний дім»

Присвячений Новомосковську, а саме його історії.

2-етап «Здоров’я маємо, щасливими зростаємо!»

Націлений залучувати дітей та їх батьків до фізичної культури та   спорту.

3- етап «Народна мудрість»

Присвячений традиціям та усній народній творчості.

4-етап «Книга вчить, як на світі жить»

Націлений залучати дітей до читання дитячої літератури та бережно ставитись до книги.

5-етап «Зелена планета»

Націлений на ознайомлення дітей з флорою, фауною та «Червоною книгою» Новомосковщини.

 

Інформацію яку діти здобудуть крокуючи етапами гри, вони продемонструють взявши участь у вікторинах, брейн-рингах, конкурсах.

А ми бажаємо нашим маленьким пошуковцям успіхів та натхнення.

DSC_2009

Засідання в інтелектуальному об’єднанні “Пізнайко”

на тему “Здоров’я – найцінніший скарб”

З метою поглиблення поняття про те, що для людини головне − це здоров’я, розширення знань дітей про правила особистої гігієни, причини  виникнення різних хвороб,  виховання  життєвої  потреби бути завжди здоровим і   гарним, 17 листопада для учнів 1-2 класів відбулося засідання в інтелектуальному об’єднанні “Пізнайко” на тему “Здоров’я – найцінніший скарб”.

До дітей завітали: “Лікар”, “Вітаміни”, “Грип”, “Мікроби”, “Дівчинка-бруднуля”, “Хлопчик-замазура”, які показали молодшим школярам виставу про те, що потрібно робити для того, щоб бути здоровими і життєрадісними: дотримуватися правил гігієни, вживати корисну їжу, включати до раціону свіжі овочі і фрукти і, обов’язково, - вітаміни!

Гарний настрій на святі подарувала всім присутнім Чебанова Дар’я, учениця 5-Б класу, заспівавши веселу пісню.

Наприкінці заходу діти переглянули мультфільм про охоронців здоров’я і розказали про свої правила здорового способу життя.

PB170459PB170461PB170466

Луценко Т.М.                                                                педагог-організатор

Засідання інтелектуального об’єднання “Пізнайко”

 

З метою ознайомлення дітей з історією виникнення свята Покрови, його зв'язку з козацтвом, життям, побутом, звичаями і подвигами козаків; виховання у молодших школярів почуття патріотизму, гордості за те, що вони є нащадками козаків, напередодні дня захисника України, для учнів 3-4 класів відбулося засідання інтелектуального об’єднання “Пізнайко” на тему “14 жовтня – день Покрови і українського козацтва”.

Учні взяли активну участь у вікторині про козаків, продемонструвавши гарні знання з цього питання і з задоволенням переглянули тематичний відеоролик “Історія виникнення свята Покрова і його зв’язок з козацтвом”.

P9210216

Луценко Т.М.                                                         педагог-організатор

 

Книга – наш вірний друг і порадник

З метою розкриття дітям значення книги, ознайомлення з історією створення книг, формування інтересу до читання,  виховання любові і бережливого ставлення учнів до книги, як до джерела знань, мудрого порадника в житті, розвитку пізнавальних інтересів школярів, розширення  їх кругозору, 16 березня для учнів 3-4 класів відбулося засідання  в ітелектуальному об'єднанні “Пізнайко” на тему “Книга – наш вірний друг і порадник”.

Зустріч проходила в декілька турів у формі гри-вікторини, де учні пригадали різноманітні казки і улюблених казкових героїв, розповіли багато висловів, прислів'їв і приказок про книгу, склали пам'ятки правил користування і поводження з книгою, після чого кожен клас цікаво презентував свою роботу.

Відвідавши історичну сторінку, учні дізналися, як створюються книги, який шлях пройшла книга до того, як стала виглядати сучасно.

Завершилася вікторина туром під назвою “Книголюб”, завдяки якому діти підвели підсумок того, що вони дізналися на засіданні інтелектуального об'єднання “Пізнайко”. P3168280

 

 

 

Луценко Т.М.                                             педагог-організатор

Подорож до країни Ввічливості і Доброти

 

З метою формування в учнів уявлення про ввічливу людину, сприяння засвоєнню правил ввічливої поведінки, з метою самовдосконалення та самовиховання, навчання дітей  володінню культурою спілкування з друзями, однокласниками, рідними,  20 лютого для учнів 1-2 класів відбулося засідання в інтелектуальному об'днанні “Пізнайко”, протягом якого діти здійснили подорож до країни Ввічливості і Доброти.

Як потрапити до цієї країни, дітям допоміг дізнатися лист професора Будь Ласки, в якому було написано,  які завдання під час подорожі їм потрібно виконати, щоб знайти чарівний ключ від золотих воріт країни Ввічливості і Доброти.

Діти зупинялися на різних станціях і з задоволенням виконували запропоновані завдання: складали словничок чемної людини, зазирнули у книгу “Гарної поведінки”, зіграли у гру “Так чи ні” з Королевою Чистоти, зібрали скриньку народної мудрості, доповнивши прислів'я про ввічливість і вихованість.

З легкістю виконавши всі завдання на своєму шляху, діти отримали винагороду – чарівний ключ від країни Ввічливості і Доброти, що допоміг маленьким мандрівникам стати її повноправними жителями. Учениці 1-В класу, Лебеденко Софія і Ліщинська Каміла, привітали дітей  з цією визначною подією, заспівавши пісню “Дорогою добра”.

Активна участь школярів у заході показала розуміння дітьми того, що доброзичливість і повага, які виражаються у чемній і вихованій поведінці, є основою добрих стосунків між людьми.

 

P2208191P2208194

 

 

Луценко Т.М.                                     педагог-організатор