Ноября 2019 Декабря 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Соціальний захист дітей

На початку 2014-2015 навчального року згідно річного плану колегіуму та чинного законодавства України в колегіумі №11 був оновлений банк даних дітей соціально незахищених категорій. Була зібрана вся необхідна інформація щодо підтвердження соціального статусу дітей. Всі зібрані дані про дітей та сім’ї, в яких вони проживають було внесено до соціального паспорту колегіуму.

Подробнее...

Новомосковськ очима дітей

З 1 по 12 вересня у колегіумі проводився конкурс малюнків «Новомосковськ очима дітей» серед учнів 1-11 класів, який був присвячений рідному місту. У рамках цього конкурсу діти мали змогу відобразити свою любов до міста, в якому народилися, ростуть.

Подробнее...

САМООСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ВЧИТЕЛІВ КОЛЕГІУМУ

Самоосвіта вчителя є необхідна умова професійної діяльності педагога. Суспільство завжди пред'являло, і буде пред'являти до вчителя найвищі вимоги. Для того щоб вчити інших потрібно знати більше, ніж всі інші. І ці знання не повинні обмежуватися предметом і методикою його викладання. Учитель повинен бути в курсі передових технологій, мати знання в різних сферах суспільного життя, орієнтуватися в сучасній політиці, економіці та інше.

Подробнее...

Науково-практична конференція

22 січня в колегіумі відбулася щорічна науково-практична конференція. На ній учні 9-х класів захищали найкращі реферативні роботи. До захисту було представлено 13 робіт. Теми були різноманітними:

1. Святині рідного міста Новомосковська (автор Красько Є.)

2. Освіта в Україні Історія колегіуму №11 (автор Щербакова А.)

3. Тема крил у поезії українських письменників (Приходько Ю.)

4. Естетична довершеність вірша «Заповіт» Т.Г.Шевченка (Биковська А.)

5. Екологічні проблеми Дніпропетровщини (автор Малих Д.)

 

Подробнее...

Науково-практична конференція

«Особливості розвитку духовної культури педагога в сучасному навчальному закладі»

29-30 травня на базі колегіуму №11 пройшла чергова науково-практична конференція за темою «Особливості розвитку духовної культури педагога в сучасному навчальному закладі». В конференції взяли участь провідні науковці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, а саме: Рибалка Валентин Васильович – доктор психологічних наук, професор, Становських Зінаїда Ліландівна – кандидат психологічних наук, Радзімовська Оксана Віталіївна – молодший науковий співробітник, Шкіренко Олена Віталіївна – молодший науковий співробітник. Крім них на конференції були присутні: методист міського методичного кабінету Калашнікова Р.Ф., директор, заступник директора та соціальний педагог Котовського навчально-реабілітаційного центру, директор Котовської загальноосвітньої школи, педагоги колегіуму №11.

Подробнее...

Опитування

Новий сайт колегіуму