Апреля 2019 Мая 2019
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Бібліотечні уроки для учнів 1-х класів

Як тільки учні 1-х класів звикли до уроків, що проводять для них  у школі вчителі, їх запросили на особливі - бібліотечні уроки - до шкільної бібліотеки. Мета таких уроків полягає в тому, щоб ознайомити молодших школярів з бібліотекою, її книжковими фондами, принципами розстановки книжок на полицях, сформувати уміння користуватися довідково-бібліографічними апаратом бібліотеки, потребу в систематичному читанні, вміння вільно орієнтуватися в бібліотеці, вести самостійний пошук та вибір літератури, використовуючи книжкові виставки, полиці відкритого доступу, користуватися періодичними виданнями, довідковою літературою тощо.

Подробнее...

Турбота», «Вчитель ветеран»

Вже стало традицією в колегіумі № 11 проведення вересневих акцій «Турбота», «Вчитель ветеран». Починаючи з 5 класу учні відвідують педагогів, які вже стали ветеранами труда, а також ветеранів ВВВ.

Подробнее...

Соціальний захист дітей

На початку 2014-2015 навчального року згідно річного плану колегіуму та чинного законодавства України в колегіумі №11 був оновлений банк даних дітей соціально незахищених категорій. Була зібрана вся необхідна інформація щодо підтвердження соціального статусу дітей. Всі зібрані дані про дітей та сім’ї, в яких вони проживають було внесено до соціального паспорту колегіуму.

Подробнее...

Новомосковськ очима дітей

З 1 по 12 вересня у колегіумі проводився конкурс малюнків «Новомосковськ очима дітей» серед учнів 1-11 класів, який був присвячений рідному місту. У рамках цього конкурсу діти мали змогу відобразити свою любов до міста, в якому народилися, ростуть.

Подробнее...

САМООСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ВЧИТЕЛІВ КОЛЕГІУМУ

Самоосвіта вчителя є необхідна умова професійної діяльності педагога. Суспільство завжди пред'являло, і буде пред'являти до вчителя найвищі вимоги. Для того щоб вчити інших потрібно знати більше, ніж всі інші. І ці знання не повинні обмежуватися предметом і методикою його викладання. Учитель повинен бути в курсі передових технологій, мати знання в різних сферах суспільного життя, орієнтуватися в сучасній політиці, економіці та інше.

Подробнее...

Науково-практична конференція

22 січня в колегіумі відбулася щорічна науково-практична конференція. На ній учні 9-х класів захищали найкращі реферативні роботи. До захисту було представлено 13 робіт. Теми були різноманітними:

1. Святині рідного міста Новомосковська (автор Красько Є.)

2. Освіта в Україні Історія колегіуму №11 (автор Щербакова А.)

3. Тема крил у поезії українських письменників (Приходько Ю.)

4. Естетична довершеність вірша «Заповіт» Т.Г.Шевченка (Биковська А.)

5. Екологічні проблеми Дніпропетровщини (автор Малих Д.)

 

Подробнее...

Науково-практична конференція

«Особливості розвитку духовної культури педагога в сучасному навчальному закладі»

29-30 травня на базі колегіуму №11 пройшла чергова науково-практична конференція за темою «Особливості розвитку духовної культури педагога в сучасному навчальному закладі». В конференції взяли участь провідні науковці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, а саме: Рибалка Валентин Васильович – доктор психологічних наук, професор, Становських Зінаїда Ліландівна – кандидат психологічних наук, Радзімовська Оксана Віталіївна – молодший науковий співробітник, Шкіренко Олена Віталіївна – молодший науковий співробітник. Крім них на конференції були присутні: методист міського методичного кабінету Калашнікова Р.Ф., директор, заступник директора та соціальний педагог Котовського навчально-реабілітаційного центру, директор Котовської загальноосвітньої школи, педагоги колегіуму №11.

Подробнее...

Опитування

Новий сайт колегіуму