Декабря 2017 Января 2018
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Еще статьи...

Відкриття меморіальної дошки в колегіумі №11

17 вересня в колегіумі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь учасника бойових дій в зоні АТО Гавриїла Зелінського, який загинув під Іловайськом.

Подробнее...

«Зоряний шлях-2016»

 

Наприкінці навчального року за результатами участі колегіантів в традиційному шкільному конкурсі «Учень року» в колегіумі відбулося свято «Зоряний шлях», на якому вчителі нагородили кращих учнів, переможців в різних номінаціях і різних братствах.

Учні, які здобули перемогу у номінаціях «Учень року» і «Кращий першокласник» відкрили нову сторінку в історичному альманасі «Зоряний шлях», засвітивши на них зірочки зі своїми іменами.

Подробнее...

Про підсумки військово-патріотичного руху

на право отримання стипендії імені Героїв Другої світової війни

Подробнее...

“Самарські яструби”

28 квітня у Новомосковську відбулися міські змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), в якому взяв участь рій нашого колегіуму “Самарські ясруби”.

Подробнее...

Ансамбль «Браво» на фестивалі «Соняшник»

 

16 квітня учасники середньої групи ансамблю бального танцю «Браво» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Соняшник», що проходив у Києві, де посіли почесне І місце.

Подробнее...

“Весняний бал в Ужгороді”

 

З 25 по 27 березня  в місті Ужгород пройшов Третій Міжнародний фестиваль  дитячо-юнацької творчості “Весняний бал в Ужгороді”.

Учасниками фестивалю були творчі колективи з різних регіонів України та інших країн.

В фестивалі взяв участь танцювальний колектив колегіуму “Браво”, де здобув почесне І місце.

Подробнее...

Конференція "Інтелект, творчість і талант"

 

30 березня на базі НВК №1 відбулася учнівська конференція "Інтелект,  творчість  і  талант", в якій взяли активну участь учні колегіуму Горловий Дмитро, Приходько Юлія,  Биковська  Анастасія.

Подробнее...

Опитування

Новий сайт колегіуму