Марта 2018 Апреля 2018
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Еще статьи...

Осінні канікули

 

Канікули – це час для розваг, відпочинку, занять улюбленими справами. Для колегіантів осінні канікули були дуже цікавими і змістовними.

Подробнее...

Відкриття меморіальної дошки в колегіумі №11

17 вересня в колегіумі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь учасника бойових дій в зоні АТО Гавриїла Зелінського, який загинув під Іловайськом.

Подробнее...

«Зоряний шлях-2016»

 

Наприкінці навчального року за результатами участі колегіантів в традиційному шкільному конкурсі «Учень року» в колегіумі відбулося свято «Зоряний шлях», на якому вчителі нагородили кращих учнів, переможців в різних номінаціях і різних братствах.

Учні, які здобули перемогу у номінаціях «Учень року» і «Кращий першокласник» відкрили нову сторінку в історичному альманасі «Зоряний шлях», засвітивши на них зірочки зі своїми іменами.

Подробнее...

Про підсумки військово-патріотичного руху

на право отримання стипендії імені Героїв Другої світової війни

Подробнее...

“Самарські яструби”

28 квітня у Новомосковську відбулися міські змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), в якому взяв участь рій нашого колегіуму “Самарські ясруби”.

Подробнее...

Ансамбль «Браво» на фестивалі «Соняшник»

 

16 квітня учасники середньої групи ансамблю бального танцю «Браво» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Соняшник», що проходив у Києві, де посіли почесне І місце.

Подробнее...

“Весняний бал в Ужгороді”

 

З 25 по 27 березня  в місті Ужгород пройшов Третій Міжнародний фестиваль  дитячо-юнацької творчості “Весняний бал в Ужгороді”.

Учасниками фестивалю були творчі колективи з різних регіонів України та інших країн.

В фестивалі взяв участь танцювальний колектив колегіуму “Браво”, де здобув почесне І місце.

Подробнее...

Опитування

Новий сайт колегіуму