Сучасний колегіум

Октября 2017 Ноября 2017
По Вт Ср Че Пя Су Во
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Еще статьи...

16 днів проти насильства

У  листопаді колегіанти взяли  участь в акції «16 днів проти насильства». Підчас акції проведено заняття Школи правових знань для старшокласників. Поради, про те як не потрапити у сучасне рабство, учням надала інспектор СЮП Новомосковського ВП Ляхощак К.

Засідання об’єднання «Пізнайко» в 1-4 класах пройшло у формі гри-подорожі «Країна прав людини». Заняття було цікавим і допомогло дітям зрозуміти, що треба поважати права інших.

Свою позицію щодо рівності у правах кожної  людини учні 9-11 класів висловили у плакатах «Насильству не має виправдання», учні 5-8 класів у малюнках «Життя без насильства – наше право» та на годинах спілкування. Налагодженню дружних взаємовідносин в колективах сприяли спортивні заходи «Спортивна сім’я» в 1-4 класах, «Ми всі – дружна спортивна родина» в 5 класах. Комплекс заходів, проведених протягом акції, допоможе учням правильно будувати свої стосунки з оточуючими, бути толерантним та поважати права інших людей.

 

 

 

Заступник директора   І.В. Іващенко

Конкурс малюнків “Чорнобильська палітра”

 

В листопаді місяці в колегіумі проходив конкурс малюнків “Чорнобильська палітра”, в якому взяли участь учні  4-В, 5-А, 5-Б, 6-Б, 6-В, 7-В, 8-А, 8-Б, 9-Б, 10 класів.

Журі, розглянувши роботи, визначили переможців в різних вікових категоріях:

 

Подробнее...

Акція «Молодь за здоров’я»

З 7 по 18 листопада  учні колегіуму взяли участь в обласній акції «Молодь за здоров’я». Метою акції було пропагування здорового способу життя, превентивне виховання школярів.

Подробнее...

img0

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови.

Подробнее...

Осінні канікули

 

Канікули – це час для розваг, відпочинку, занять улюбленими справами. Для колегіантів осінні канікули були дуже цікавими і змістовними.

Подробнее...

Відкриття меморіальної дошки в колегіумі №11

17 вересня в колегіумі відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь учасника бойових дій в зоні АТО Гавриїла Зелінського, який загинув під Іловайськом.

Подробнее...

«Зоряний шлях-2016»

 

Наприкінці навчального року за результатами участі колегіантів в традиційному шкільному конкурсі «Учень року» в колегіумі відбулося свято «Зоряний шлях», на якому вчителі нагородили кращих учнів, переможців в різних номінаціях і різних братствах.

Учні, які здобули перемогу у номінаціях «Учень року» і «Кращий першокласник» відкрили нову сторінку в історичному альманасі «Зоряний шлях», засвітивши на них зірочки зі своїми іменами.

Подробнее...

Опитування

Новий сайт колегіуму