Февраля 2020 Марта 2020
По Вт Ср Че Пя Су Во
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Ласкаво просимо до Колегіуму №11

Еще статьи...

Вітаємо!

учнів, що отримали стипендію міського Голови Літвіщенка Віктора Івановича у 2020 році

Peremozh

 

Фестиваль патріотичної пісні

5 грудня 2019 року в колегіумі відбувся фестиваль патріотичної пісні, присвячений Дню збройних сил України. В фестивалі взяли участь ансамблі, солісти та хорові колективи 1-11 класів.  Народні та  сучасні українські пісні не залишили нікого байдужими. Переможцями стали:

в номінація «СОЛО»:

Григорук Мирослава 4-Б

Воробйова Тетяна 8-Б

Ткач Аліна 10-Б

Селіфанова Дарина 11-А

в номінація «ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ»:

вокальні ансамблі 2-В, 3-Б, 2-А,  4-Б, 5-Б, 5-В, 10-А

в номінація «КОЛЕКТИВНИЙ СПІВ»: колективи 11-Б, 7-А, 3-А, 2-Б, 1-А, 1-Б.

Fest_1

Fest_2

Fest_3

 

22 листопада у колегіумі № 11 відбулося свято нагородження

переможців шкільного етапу літературно-мистецького конкурсу

«Собори наших душ»

У номінації «Юний літератор» («Поезія») переможцями стали:

1. Фурсова Марія, 2-В

2. Кушков Ілля, 4-Б

3. Сіра Софія, 5-А

4. Григорук Вікторія, 7-Б

5. Бабенко Богдан, 4-Б

6. Воробйова Тетяна, 8-Б

7. Тедоровська Ангеліна, 2-Б

8. Заєць Дарина, 4-Б

9. Затишняк Дар’я, 5-А

У номінації «Юний літератор» («Проза») перемогу здобули:

1. Хорунжа Вікторія, 8-А

2. Колесник Максим, 7-В

3. Фінько Вікторія, 7-Б

4. Чорна Анастасія, 6-Б

5. Сімонов Тимур, 6-Г

6. Іваненко Діана, 6-Б

7. Краснікова Таїсія, 5-Б

8. Шпакова Арина, 5-А

9. Затишняк Дар’я, 5-А

10. Шаталова Емілія, 2-А

11. Норенко Кіра, 4-А

12. Солодовник Анастасія, 3-А

За активну участь у конкурсі «Юний літератор» нагороджені подяками:

1. Борисов Ілля, 2-Б

2. Радкевич Карина, 4-Б

3. Григорук Мирослава, 4-Б

4. Живайкін Семен, 6-Б

5. Різниченко Анастасія, 4-Б

6. Буряк Вероніка, 4-Б

7. Баришнікова Ніка, 2-В

8. Кільчинська Єлизавета, 3-Б

9. Служенко Карина, 3-А

10. Погрібняк Агнія, 2-А

11. Чумак Мілана, 6-Г

Переможцями конкурсу у номінації «Юний художник» стали:

1. Фурсова Марія, 2-В

2. Цаплій Михайло, 4-Б

3. Радільчук Катерина, 2-Б

4. Норенко Кіра, 4-А

5. Бевз Маргарита, 3-Б

6. Романова Марія, 2-В

7. Баришнікова Ніка, 2-В

8. Гукасян Діана, 4-Б

9. Шульга Софія, 2-Б

10. Царькова Злата, 3-А

11. Камишна Кіра, 2-А

12.Бевз Кіра, 8-А

13. Приходько Домініка, 6-Г

14. Степанова Майя, 5-Б

15. Гавриленко Марія, 5-Б

16. Рейчинова Орина, 2-В

17. Лисенко Роман, 1-В

18. Волковинська Владислава, 1-А

19. Панська Злата, 1-Б

Щиро вітаємо переможців конкурсу!

Бажаємо подальшого творчого натхнення та нових перемог!

Sobori1 Sobori2

Моніторингове анкетування

щодо організації та контролю харчування учнів


З метою вдосконалення організації та контролю харчування учнів закладів загальної середньої освіти пропонуємо взяти участь в моніторинговому анонімному анкетуванні батьків та дітей.

Посилання для онлайн проходження анкетування на google-форми:


для батьків

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_ysXXcbgNNUIb13Fbn7AJGR0VZLoeLMn9QTsRg3EUoqzJKw/viewform


для учнів

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZltgvS0MDButmN4ssdXGIHBEcYDs7kY3tGVvRIeKxwVoU-Q/viewform

Опитування

Новий сайт колегіуму